facebook web

Cushman & Wakefield nawiązuje współpracę technologiczną z MetaProp NYC

Cushman & Wakefield nawiązuje współpracę technologiczną z MetaProp NYC

Najlepsze start-upy technologiczne rynku nieruchomości będą mogły nawiązać współpracę z klientami firmy Cushman & Wakefield i skorzystać z jej zasobów na całym świecie

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield poinformowała dziś o nawiązaniu współpracy z MetaProp NYC, wiodącą firmą inwestycyjno-doradczą z obszaru technologii dla sektora nieruchomości. MetaProp będzie zapewniać wsparcie w zakresie wyłącznego doradztwa strategicznego i rozwoju korporacyjnego we wszystkich liniach biznesowych i usługach Cushman & Wakefield.

Partnerstwo technologiczne Cushman & Wakefield i MetaProp NYC zapewnia zakwalifikowanym start-upom:

  • Dostęp do globalnego ekosystemu firmy Cushman & Wakefield
  • Możliwość poznania potrzeb operacyjnych Cushman & Wakefield i potrzeb biznesowych klientów
  • Szybką analizę technologiczną i biznesową
  • Okazje do nawiązania kontaktu z klientami Cushman & Wakefield i wiodącymi firmami
  • Programy pilotażowe, inwestycje, możliwości współpracy i przejęć

- Ze względu na tempo zmian we współczesnym świecie musimy reagować szybko i sprawnie, aby móc zapewnić naszym klientom wysoką wartość. Stawiamy na nowe modele organizacyjne oparte na strategicznym partnerstwie i odrzucamy powszechne w naszej branży dążenie do samodzielnego działania we wszystkich aspektach łańcucha wartości. Dzięki nawiązaniu współpracy z najlepszymi i najbardziej utalentowanymi specjalistami w dziedzinie rozwiązań technologicznych dla sektora nieruchomości sukces osiągają zarówno nasi partnerzy, jak i nasi klienci - mówi Brett White, Członek Zarządu i Dyrektor Generalny Cushman & Wakefield.

- Biorąc pod uwagę następną generację innowacji w sektorze nieruchomości wierzymy w słuszność podejścia, w którym na pierwszym miejscu stawia się partnerstwo. MetaProp gwarantuje naszym specjalistom szeroki dostęp do technologii dla branży nieruchomości i daje nam większe możliwości przeprowadzania analiz, nawiązywania współpracy i wdrażania najwyższej jakości rozwiązań technologicznych z całego świata. Najlepsze start-upy mogą obecnie zaoferować naszym klientom, a także naszym specjalistom w zakresie pośrednictwa, doradztwa, zarządzania i wyceny, najnowocześniejsze oprogramowanie, sprzęt i oparte na technologiach usługi, które pomogą usprawnić prowadzenie działalności - dodaje Adam Stanley, Globalny Dyrektor ds. Informatyki i Główny Dyrektor ds. Cyfryzacji, Cushman & Wakefield.

- Firma Cushman & Wakefield koncentruje się obecnie na przyszłości rynku nieruchomości. Dobrze zna zarówno potrzeby klientów, jak i swoje mocne strony, a także zaczęła nawiązywać kontakty z podmiotami z branży PropTech, aby móc wykorzystywać najlepsze nowe technologie powstające z myślą o sektorze nieruchomości. Cieszymy się, że możemy wspomóc firmę Cushman & Wakefield w zwiększeniu skali i tempa rozwoju działalności w sferze technologii na całym świecie - komentuje Aaron Block, Partner-Założyciel i Dyrektor Zarządzający MetaProp NYC.

- Nawiązywanie współpracy to nadal najkorzystniejsza strategia w szybko zmieniającym się świecie. Co roku w ekosystemie nieruchomości komercyjnych pojawiają się setki nowych start-upów, a dzięki współpracy mamy lepsze możliwości wykorzystania najlepszych rozwiązań. Do optymalizacji wydajności niezbędna jest różnorodność i temu służy nasze partnerstwo z MetaProp. W ciągu zaledwie kilku miesięcy dokonaliśmy oceny ponad 100 potencjalnych partnerów, z których wybraliśmy ok. 10%. Nasi pracownicy poświęcają całą energię na pracę na rzecz klientów. Nie skupiamy się na ocenie, przejmowaniu i integracji platform technologicznych - mówi Adam Stanley.

- W porównaniu z innymi branżami firmy działające w sektorze nieruchomości wolniej wprowadzały innowacje technologiczne, ale obecnie bardzo szybko nadrabiają zaległości. Firma Cushman & Wakefield może stać się liderem tych zmian - dodaje Adam Stanley.

Zachęcamy wszystkie start-upy z branży PropTech, które są zainteresowane współpracą z Cushman & Wakefield, do odwiedzenia strony: metaprop.org/cw-partner.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Dogłębna znajomość rynków lokalnych oraz globalna perspektywa naszych 45 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach, a także wykorzystanie unikalnej platformy nowoczesnych rozwiązań, pozwalają najemcom i inwestorom na optymalizację wartości nieruchomości. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 6 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. W 2017 roku firma Cushman & Wakefield obchodzi stulecie swojej działalności – od 100 lat pomaga klientom w osiąganiu celów biznesowych. Więcej informacji na stronach www.cushwakecentennial.com i www.cushmanwakefield.com oraz na Twitterze: @CushWake.

Załączniki

informacja prasowa_Cushman & Wakefield nawiąuje współpracę technologiczną z MetaProp NYC.pdf
press release_Cushman & Wakefield and MetaProp NYC Announce Tech Partnership.pdf
C&W MetaProp.jpg

Kontakt dla mediów