facebook web

Konferencja pt. „PROPTECH, czyli cyfrowa transformacja w branży nieruchomości komercyjnych” już 11 września 2017 r. w Warsaw Spire

Konferencja pt. „PROPTECH, czyli cyfrowa transformacja w branży nieruchomości komercyjnych” już 11 września 2017 r. w Warsaw Spire

W poniedziałek 11 września br. w budynku Warsaw Spire w siedzibie The Heart Warsaw odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja poświęcona wdrażaniu nowych technologii w sektorze nieruchomości komercyjnych zatytułowana „Proptech: Digital Transformation In Commercial Real Estate”. Organizatorami wydarzenia są międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, ShareSpace i spaceOS.

Co kryje się pod pojęciami „shared space” i „co-working”? W jaki sposób cyfrowa rewolucja może wpłynąć na sposób, w jaki pracujemy? Jak w efektywny sposób można zarządzać powierzchniami dzielonymi przez wiele małych podmiotów w obrębie jednej przestrzeni co-workingowej, aby stworzyć pełne synergii, dynamiczne i inspirujące środowisko pracy? Co nas czeka w najbliższej przyszłości na rynku krótkoterminowych umów najmu?

Na te oraz wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć eksperci Cushman & Wakefield, ShareSpace i spaceOS. Podczas pięciu sesji tematycznych poruszone zostaną zagadnienia dotyczące m.in. genezy powstawania powierzchni co-workingowych w Europie, nowych trendów na rynku polskich start-upów działających w sektorze nieruchomości komercyjnych, zarządzania społecznościami start-upów, roli office managera przyszłości oraz workplace solution. Konferencja jest bezpłatna i skierowana do deweloperów, najemców oraz firm start-upowych i co-workingowych.

Rozwijający się w szybkim tempie sektor PropTech, obejmujący nowe technologie w branży nieruchomości komercyjnych, oferuje rozwiązania zarówno dla najemców, jak i właścicieli nieruchomości. To, co obecnie wydaje nam się rewolucją, już za 2-3 lata może stać się standardem w wielu nowoczesnych biurach.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Dogłębna znajomość rynków lokalnych oraz globalna perspektywa naszych 45 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach, a także wykorzystanie unikalnej platformy nowoczesnych rozwiązań, pozwalają najemcom i inwestorom na optymalizację wartości nieruchomości. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 6 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. W 2017 roku firma Cushman & Wakefield obchodzi stulecie swojej działalności – od 100 lat pomaga klientom w osiąganiu celów biznesowych. Więcej informacji na stronach www.cushwakecentennial.com i www.cushmanwakefield.com oraz na Twitterze: @CushWake.

Załączniki

informacja prasowa_Konferencja pt. PROPTECH, czyli cyfrowa transformacja w branży nieruchomości kome
press release_PROPTECH Digital Transformation in Commercial Real Estate conference to be held at War

Kontakt dla mediów