facebook web

Cushman & Wakefield wspiera Szlachetną Paczkę

Cushman & Wakefield wspiera Szlachetną Paczkę

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield zebrała blisko 16 000 zł podczas aukcji charytatywnej zorganizowanej w ramach wernisażu z okazji obchodów stulecia swojej działalności. Cały dochód przeznaczony został na rzecz potrzebujących rodzin w ramach akcji Szlachetna Paczka.

Wernisaż odbył się 28 listopada 2017 roku w kompleksie kulturalno-biznesowym Mała Warszawa. Jednym z wylicytowanych przedmiotów zostało dzieło namalowane na żywo podczas wydarzenia przez dr. inż. arch. Michała Suffczyńskiego z Pracowni Rysunku, Malarstwa i Rzeźby na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, który był jednocześnie autorem akwareli z panoramą Warszawy przyszłości zaprezentowanej w czasie uroczystości. Pod młotek poszły także cztery obrazy sponsorów, Echo Investment, Ghelamco, HB Reavis oraz Skanska, pokazujące ich najnowsze projekty.

Podczas aukcji internetowej, wylicytowanych zostało również 5 unikalnych reprodukcji akwareli na płótnie 110 cm x 90 cm z podpisem Michała Suffczyńskiego. Obrazy trafiły do osób, które zadeklarowały najwyższe wpłaty na rzecz fundacji Szlachetna Paczka bezpośrednio przez stronę: https://www.szlachetnapaczka.pl/wplacam?action=wplata&place=flow_button

Więcej informacji o projekcie Akwarela na stronie: http://futurewarsaw.com/

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Dogłębna znajomość rynków lokalnych oraz globalna perspektywa naszych 45 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach, a także wykorzystanie unikalnej platformy nowoczesnych rozwiązań, pozwalają najemcom i inwestorom na optymalizację wartości nieruchomości. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 6 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. W 2017 roku firma Cushman & Wakefield obchodzi stulecie swojej działalności – od 100 lat pomaga klientom w osiąganiu celów biznesowych. Więcej informacji na stronach www.cushwakecentennial.com i www.cushmanwakefield.com oraz na Twitterze: @CushWake.

Załączniki

AKWARELA (1)
AKWARELA (2)
AKWARELA (3)
Wernisaż Akwarela
Wernisaż Akwarela
FutureWarsaw.com
press release_Cushman & Wakefield supports Szlachetna Paczka Foundation.pdf
informacja prasowa_Cushman Wakefield wspiera Szlachetną Paczkę.pdf

Kontakt dla mediów