facebook web

Świat Dziecka na dłużej w HOMEPARK Targówek w Warszawie

Świat Dziecka na dłużej w HOMEPARK Targówek w Warszawie

Świat Dziecka to sieć sklepów oferujących szeroki asortyment produktów dla najmłodszych. Sklep przedłużył umowę najmu w HOMEPARK Targówek. Właściciela obiektu, Fundusz Pradera European Retail Parks, podczas transakcji reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która jest odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.

Sklep Świat Dziecka zajmuje lokal o powierzchni 1360 mkw., klienci mogą znaleźć w nim szeroką ofertę czołowych krajowych i globalnych marek.

HOMEPARK Targówek to jedno z największych centrów wyposażenia wnętrz, z kompleksową ofertą dla domu i domowników (67, 527 mkw. GLA). Na jego terenie znajduje się m.in. ekskluzywne centrum wyposażenia wnętrz – Domoteka , oferująca unikalne marki polskich i światowych projektantów i designerów, a także Leroy Merlin, Jula, Piotr i Paweł, Euro RTV/AGD, TK Maxx, Sports Direct, Gravitan, Maxi Zoo oraz Smyk Mega Store. Obiekt zlokalizowany jest tuż przy trasie wyjazdowej z Warszawy w kierunku Marek i w pobliżu Trasy Toruńskiej. Nieruchomością zarządza BNP Paribas Real Estate Poland.

Za przeprowadzenie transakcji odpowiedzialna była Edyta Paszkowska, Associate w dziale powierzchni handlowych Cushman & Wakefield.

O Cushman & Wakefield 

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Dogłębna znajomość rynków lokalnych oraz globalna perspektywa naszych 45 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach, a także wykorzystanie unikalnej platformy nowoczesnych rozwiązań, pozwalają najemcom i inwestorom na optymalizację wartości nieruchomości. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 6 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. W 2017 roku firma Cushman & Wakefield obchodzi stulecie swojej działalności – od 100 lat pomaga klientom w osiąganiu celów biznesowych. Więcej informacji na stronach www.cushwakecentennial.com i www.cushmanwakefield.com oraz na Twitterze: @CushWake.

Załączniki

HOMEPARK.jpg
EDYTA PASZKOWSKA
press release_Świat Dziecka to remain at HOMEPARK Targówek in Warsaw.pdf
informacja prasowa_Świat Dziecka na dłużej w HOMEPARK Targówek w Warszawie.pdf

Kontakt dla mediów