facebook web

Przedłużone umowy i nowy najemca w Ferio Konin

Przedłużone umowy i nowy najemca w Ferio Konin

Jedenaście prestiżowych marek, m.in. Douglas, Cross Jeans oraz 4F, przedłużyło umowy najmu w galerii handlowej Ferio Konin. Do grona najemców dołączyła również firma Diverse, która zajmie powierzchnię 195,67 mkw. Właścicielem Ferio Konin jest Union Investment, a zarządcą międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

W Ferio Konin na dłużej zostają Perfumeria Douglas (248,3 mkw.), sklep odzieżowy Cross Jeans (94,46 mkw.) oraz sklep sportowy 4F, który powiększył zajmowany lokal do 204,74 mkw., a także Triumph, Gino Rossi, Geox, Lee Wrangler, Big Star, DYI Castorama, Magra, czy Plus GSM. Nowym najemcą Ferio Konin została marka odzieżowa Diverse, która wynajęła 195,67 mkw.

– Ferio Konin to bardzo popularne centrum handlowe o ugruntowanej pozycji na rynku. Bardzo zróżnicowany mix najemców, zapewnia szeroką ofertę sprzedażową, którą bardzo doceniają klienci centrum – szczególnie ci z okolicznych miejscowości – mówi Izabela Sekrecka, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Handlowych, Cushman & Wakefield.

Ferio Konin to znajdujące się na Starym Mieście centrum handlowe, działające od 2008 roku i rozbudowane w roku 2013. Na powierzchni 33 tys. mkw. znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych oferujących klientom zróżnicowaną ofertę. Najemcami są marki m.in. z branży kosmetycznej, odzieżowej czy sportowo-rekreacyjnej, a także supermarket i operatorzy gastronomiczni. Oprócz galerii, w skład obiektu wchodzi również część retail parku z takimi najemcami, jak: Media Markt, Calypso Fitness, Jysk, Sports Direct, czy Castorama.

– Pracuję przy komercjalizacji Ferio Konin od 2011 roku, więc tym bardziej miło mi jest obserwować jak centrum rośnie w siłę i poszerza swoją ofertę o nowe marki. Ferio Konin cieszy się dużym zainteresowaniem najemców, dzięki czemu poziom komercjalizacji obiektu jest stabilny od wielu lat i wynosi 100% – komentuje Edyta Paszkowska, Associate w Dziale Powierzchni Handlowych, Cushman & Wakefield.

O Cushman & Wakefield 

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Dogłębna znajomość rynków lokalnych oraz globalna perspektywa naszych 45 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach, a także wykorzystanie unikalnej platformy nowoczesnych rozwiązań, pozwalają najemcom i inwestorom na optymalizację wartości nieruchomości. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 6 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. W 2017 roku firma Cushman & Wakefield obchodzi stulecie swojej działalności – od 100 lat pomaga klientom w osiąganiu celów biznesowych. Więcej informacji na stronach www.cushwakecentennial.com i www.cushmanwakefield.com oraz na Twitterze: @CushWake.

Załączniki

informacja prasowa_Przedłużone umowy i nowy najemca w Ferio Konin.pdf
press release__Ferio Konin sees lease renewals and signs up a new tenant.pdf
EDYTA PASZKOWSKA
Izabela Sekrecka C&W.jpg
Ferio Konin 1.jpg
Ferio Konin 2.jpg

Kontakt dla mediów