facebook web

P3: Cushman & Wakefield Najlepszą Agencją 2018 roku

P3: Cushman & Wakefield Najlepszą Agencją 2018 roku

Podczas konferencji P3 European Logistics Conference & Awards 2018 zorganizowanej przez firmę P3 w dniach 13-15 czerwca br. w chorwackim Dubrovniku, międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wyróżniona tytułem The Best Agency 2018 by P3 in Poland. Nagrodę przyznano oceniając współpracę ze wszystkimi agencjami doradztwa w minionych 12 miesiącach.

P3 European Logistics Conference & Awards 2018 było już czwartą edycją konferencji organizowanej przez P3, europejskiego dewelopera świadczącego usługi na rynku logistycznym i przemysłowym. Trzydniowe wydarzenie było doskonałą okazją do dyskusji nt. najnowszych trendów kształtujących logistykę, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz zapoznania się ze strategią firmy P3 na najbliższe lata. Podczas pierwszego dnia organizatorzy przyznali nagrody dla najlepszych agencji, z którymi współpracują na lokalnych europejskich rynkach. W Polsce tytuł The best agency 2018 by P3 otrzymała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Nagrodę w imieniu polskiego oddziału Cushman & Wakefield odebrał/a Joanna Sinkiewicz.

- Dziękujemy firmie P3 za to ogromne wyróżnienie i docenienie naszej aktywności w Polsce. Przyznana nagroda jest potwierdzeniem zaufania dla umiejętności, wiedzy eksperckiej oraz skuteczności naszego zespołu – powiedziała Joanna Sinkiewicz, Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w Cushman & Wakefield.

Nagrodę dla najlepszego lokalnego agenta od P3 odebrał również Carlo Walder przedstawiciel włoskiego oddziału międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.

O Cushman & Wakefield 

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, doradztwo i inne. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.pl oraz na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

P3 awards.jpg
Joanna Sinkiewicz
informacja prasowa_P3 Cushman & Wakefield Najlepszą Agencją 2018 roku.pdf
press release_P3 Cushman & Wakefield is The Best Agency of 2018.pdf

Kontakt dla mediów