facebook web

Cushman & Wakefield zaprasza na konferencję „Coworking in Poland – What’s Next?”

Cushman & Wakefield zaprasza na konferencję „Coworking in Poland – What’s Next?”

Już 13 lutego br. w Browarach Warszawskich w siedzibie firmy WeWork odbędzie się konferencja poświęcona rynkowi powierzchni coworkingowych pt. „Coworking in Poland – What’s Next?”. Konferencja jest skierowana przede wszystkim do najemców, deweloperów i inwestorów. Podczas wydarzenia, w którym udział weźmie ponad 150 uczestników, zostaną przedstawione najbardziej aktualne dane dotyczące rozwoju powierzchni coworkingowych zarówno w Polsce, jak i za granicą, a zaproszeni goście opowiedzą o tym, w jaki sposób inwestorzy i najemcy postrzegają ten segment rynku. Organizatorem wydarzenia jest międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Rynek biurowy w Polsce zmienia się bardzo dynamicznie, dostosowując się do rosnących oczekiwań najemców. Powierzchnie coworkingowe to już nie tylko przysłowiowa mekka dla freelancerów, ale pełnoprawna alternatywa dla biur tradycyjnych. Operatorzy coworkingowi należący do najszybciej rozwijającej się grupy najemców, stale poszukują nowych, atrakcyjnych lokalizacji w całej Polsce. 

Jakich najemców przyciąga perspektywa współdzielenia biura? Dlaczego duże korporacje decydują się na wynajęcie stanowisk pracy w coworkach? Czy obecność o operatorów coworkingowych w budynku wpływa na jego wartość?

Na powyższe pytania odpowiedzą prelegenci konferencji „Coworking in Poland – What’s Next?”. Wśród nich znajdą się m. in.: Soren Rodian Olsen, Partner, Dział Rynków Kapitałowych, Cushman & Wakefield, moderujący dyskusję pt. “Coworking tenancy vs. investment market - added value or reduced liquidity?" oraz Anna Górska - Kwiatkowska, Associate, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, Cushman & Wakefield, która poprowadzi panel pt. "Coworking & Corporations".

Wydarzenie w całości będzie prowadzone w języku angielskim oraz jest bezpłatne po rejestracji.

Kompleks Browarów Warszawskich zlokalizowany jest przy ul. Grzybowskiej 62 w Warszawie.

O Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.pl oraz na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Soren Rodian Olsen
Anna Górska - Kwiatkowska
press release_Cushman & Wakefield to hold Coworking in Poland – What’s Next conference.pdf
informacja prasowa_Cushman & Wakefield zaprasza na konferencję Coworking in Poland.pdf
PROGRAMME.pdf
banner.jpg

Kontakt dla mediów