Venezia i Unisono w CH STER

Venezia i Unisono w CH STER

Jeszcze w tym roku w szczecińskim Centrum Handlowym STER swoje salony otworzą Venezia i Unisono. Przy procesie rekomercjalizacji Centrum Handlowego STER Wynajmującemu doradza firma DTZ.

 – Bardzo cieszymy się z faktu, iż dwie znane marki zdecydowały się dołączyć do grona najemców CH STER – mówi Maciej Mędrek, Zastępca Dyrektora w Zespole Powierzchni Handlowych, DTZ.

Salon Venezia zajmie lokal o powierzchni ok. 120 m kw. Venezia oferuje obuwie damskie i męskie oraz galanterię skórzaną: kurtki i płaszcze, torby, rękawiczki, portfele oraz paski. Salon Unisono zajmie lokal o powierzchni ok. 90 m kw. Stroje Unisono, podobnie jak buty Venezia, są projektowane i szyte we Włoszech, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Kolekcje Unisono to krótkie serie i częste dostawy, które dają możliwość komponowania ciekawych połączeń oraz zapewniają różnorodną kolekcję.

CH STER istnieje na rynku szczecińskim od 1999 r. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, centrum przeszło gruntowną modernizację i stało się miejscem, gdzie warto spędzać wolny czas i robić zakupy. STER to nowoczesny design wewnątrz, komfortowa strefa restauracyjna oraz atrakcyjna oferta handlowa.

 

Załączniki

Centrum Handlowe Ster w Szczecinie
Ster z nowymi najemcami

Kontakt dla mediów