Przedłużenie umowy najmu w Jerozolimskie Business Park

Przedłużenie umowy najmu w Jerozolimskie Business Park

Intel, międzynarodowa firma z branży technologicznej przedłużyła umowę najmu w Jerozolimskie Business Park.

Jerozolimskie Business Park to kameralny kompleks 4 budynków biurowych. Jego lokalizacja oraz otaczająca infrastruktura komunikacyjna zapewniają łatwy dojazd z najdalej oddalonych części miasta. Znajdujące się w pobliżu dwa wiodące centra handlowe uzupełniają ofertę kompleksu o pełne zaplecze usługowo-handlowe.

— Bardzo cieszymy się, że Intel zdecydował się pozostać w Jerozolimskie Business Park. Jest to jeden z wielu przykładów na to, że ta lokalizacja i budynki zapewniają wysoki standard pracy i są popularne wśród najemców. Obecnie wdrażane są nowe udogodnienia, zarówno wewnątrz budynków jak i w ich otoczeniu, które spowodują, że oferowane powierzchnie biurowe będą jeszcze bardziej atrakcyjne — podsumowuje Katarzyna Kosińska z Apollo-Rida, odpowiedzialna za komercjalizację JBP po stronie właściciela parku biurowego.

Najemcy doradzał DTZ, globalny lider na rynku nieruchomości komercyjnych —  Biuro w Jerozolimskie Business Park, położone w coraz bardziej popularnym wśród najemców korytarzu Alei Jerozolimskich, spełnia oczekiwania firmy Intel dotyczące lokalizacji budynku w bliskiej odległości od centrum. Nowy właściciel ma ciekawe plany zagospodarowania części wspólnych nieruchomości, co stanowiło dodatkową zachętę dla firmy — mówi Mikołaj Sznajder, Zastępca Dyrektora w Zespole Powierzchni Biurowych, DTZ.

 

 

Załączniki

JBP_DTZ.jpg

Kontakt dla mediów