facebook web

Mira Kantor-Pikus w Radzie Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji

Mira Kantor-Pikus w Radzie Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji

Mira Kantor-Pikus, Partner, Dyrektor ds. Doradztwa kapitałowego, dłużnego i finansowa strukturyzowanego w dziale Rynków Kapitałowych Cushman & Wakefield w Polsce została członkiem Rady Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji w ramach Executive Club – organizacji networkingowej zrzeszającej przedstawicieli top managementu z największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Głównym celem rady jest opracowanie koncepcji innowacyjnego zarządzania i kierunków rozwoju polskich przedsiębiorstw. Podstawą do dyskusji podczas posiedzeń Rady będzie stworzenie programu wydarzenia skierowanego do kadry zarządzającej – międzynarodowego kongresu „European Executive Forum 2019”, którego tematyką przewodnią będą: przywództwo, technologia i zarządzanie.

– Zaproszenie do Rady, to dla mnie ogromne wyróżnienie. Jestem przekonana, że wspólnie uda nam się stworzyć atrakcyjny i angażujący program, w którym zawarte będą najważniejsze aktualne i przyszłe zagadnienia oraz wyzwania dla nowoczesnej przedsiębiorczości – skomentowała Mira Kantor-Pikus.

– Jesteśmy zaszczyceni, że firma Cushman & Wakefield dołączyła do prestiżowego grona Członków Executive Club, do którego zapraszane są czołowe przedsiębiorstwa i liderzy biznesu. Chcemy, aby firmy, które zaangażowały się w projekt miały wpływ również na jego zawartość merytoryczną, aby aktywnie wspierać rozwój rodzimego i europejskiego biznesu oraz dzielić się swoim doświadczeniem – powiedziała Beata Radomska, CEO Executive Club.

W Radzie w 2018 roku zasiadają m.in. Prof. Michał Kleiber, Prezes Polskiej Akademii Nauk w latach 2007-2015, Wiceprezes Europejskiej Akademii Nauk i Sztuk, Prof. Witold Bielecki, Rektor Akademii Leona Koźmińskiego, Prof. Witold Orłowski, Ekonomista, Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Główny Doradca Ekonomiczny PwC Polska czy Prof. Marek Rocki, Rektor Szkoły Głównej Handlowej.

O Cushman & Wakefield 

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, doradztwo i inne. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.pl oraz na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Mira Kantor-Pikus
informacja prasowa_Mira Kantor-Pikus w Radzie Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji.pdf
press release_Mira Kantor-Pikus joins the Enterprise, Management and Innovation Council.pdf

Kontakt dla mediów