facebook web

Budynek Centrum Królewska wynajęty w 100%

Budynek Centrum Królewska wynajęty w 100%

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield pośredniczyła w transakcji najmu ponad 500 mkw. powierzchni biurowej w budynku Centrum Królewska w Warszawie. Nowym najemcą zostało Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych działające w Polsce od ponad 10 lat. Właścicielem obiektu jest Rezydent S.A.

Centrum Królewska to nowoczesny budynek biurowy klasy A, położony w ścisłym Centrum stolicy przy skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Królewskiej. Obiekt został doskonale wkomponowany w otoczenie, jednocześnie wyróżnia się elegancką, niepowtarzalną bryłą łączącą w sobie tradycję i nowoczesność. Obiekt Centrum Królewska uzyskał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie „VeryGood” w kategoriach Building Management oraz Asset Performance. Powierzchnia użytkowa budynku to prawie 11 000 mkw.

- Ostatnie pół roku było czasem intensywnej pracy, aby z sukcesem zakończyć proces komercjalizacji powierzchni biurowej w budynku Centrum Królewska. Klienci cenią ten obiekt przede wszystkim za jego lokalizację, jakość świadczonych usług, dogodne połączenia komunikacyjne oraz dostęp do oddalonego o kilka kroków od budynku Parku Saskiego – powiedziała Dorota Mielke, Starszy Negocjator w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

- Dołączenie do Centrum Królewska nowego najemcy zakończyło proces komercjalizacji powierzchni biurowej, obiekt nadal dysponuje - uzyskaną dzięki prowadzonym modernizacjom - nową atrakcyjną ponad 140 metrową powierzchnią handlową na parterze, którą w bardzo łatwy sposób można zaadaptować np. pod kawiarnię – dodał Filip Stevnert, Negocjator w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

O Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.pl oraz na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Centrum Królewska (2).jpg
Dorota Mielke
Filip Stevnert
informacja prasowa_Budynek Centrum Królewska wynajęty w 100%.pdf
press release_Centrum Królewska is 100% let.pdf

Kontakt dla mediów