facebook web

Cushman & Wakefield powiększa zespół reprezentacji wynajmujących w dziale powierzchni biurowych

Cushman & Wakefield powiększa zespół reprezentacji wynajmujących w dziale powierzchni biurowych

Wraz z początkiem sierpnia do zespołu pracowników międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączyła Anna Kaźmierska, która objęła stanowisko Associate w dziale powierzchni biurowych.

Anna Kaźmierska z rynkiem biurowym związana jest od 2004 roku. Doświadczenie zdobywała w największych firmach doradczych działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Podczas swojej kariery współpracowała m. in. z ING Real Estate, Yareal, Unibail-Rodamco, Deka, Heitman, Tritax, Octava. Brała również udział w obsłudze najemców takich jak: Dior, Esprit, G-Pharm, Grupą Lotos, Polmos S.A., czy Bilfinger Industrial Service. Anna ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami oraz zdobyła międzynarodowy tytuł CCIM.

O Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.pl oraz na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Ania Kaźmierska
press release_Cushman & Wakefield expands its landlord representation team of its office agency.pdf
informacja prasowa_Cushman & Wakefield powiększa zespół Cushman & Wakefield powiększa zespół repreze

Kontakt dla mediów