facebook web

Cushman & Wakefield zdobył nagrody we wszystkich kategoriach w konkursie Euromoney Real Estate Awards 2018

Cushman & Wakefield zdobył nagrody we wszystkich kategoriach w konkursie Euromoney Real Estate Awards 2018

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została bezapelacyjnym zwycięzcą 14. edycji rankingu Real Estate Survey 2018, opracowanego przez magazyn „Euromoney” w Czechach i innych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Jonathan Hallett, dyrektor firmy Cushman & Wakefield w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, powiedział: „Bardzo się cieszymy, że nasi klienci w regionie Europy Środkowo-Wschodniej doceniają naszą pracę. To potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług. Oferujemy naszym klientom dostęp do informacji z całego świata i dogłębną znajomość lokalnych rynków, dzięki czemu możemy przewidywać przyszłe trendy w naszej branży”.

Wiodący, globalny magazyn finansowy „Euromoney” co roku przeprowadza badania opinii wśród firm doradczych działających na rynku nieruchomości, firm deweloperskich, funduszy inwestycyjnych, klientów korporacyjnych i banków na całym świecie w celu wyłonienia najlepszych firm świadczących usługi w sektorze nieruchomości.

O Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.pl oraz na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Jonathan Hallett
press release_Cushman Wakefield won all real estate categories at the Euromoney Real Estate Awards
informacja prasowa_Cushman & Wakefield zdobył nagrody we wszystkich kategoriach w konkursie Euromone

Kontakt dla mediów