facebook web

Cushman & Wakefield Doradcą Roku w konkursie Property Prize 2018

Cushman & Wakefield Doradcą Roku w konkursie Property Prize 2018

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została zwycięzcą VII edycji konkursu Prime Property Prize 2018 w kategorii Doradca Roku. Wręczenie statuetki nastąpiło 17 września br. podczas uroczystej gali, która odbyła się w budynku VITKAC, przy ul. Brackiej 9 w Warszawie.

Nagroda Doradca Roku przyznawana jest wyróżniającym się agencjom doradczym obecnym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Ze szczególnym uwzględnieniem sprawdzano dokonania firm w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych, sprzedaży nieruchomości oraz obsługi transakcji inwestycyjnych. Dodatkowo, oceniane były m.in. wkład w rozwój branży oraz innowacyjność usług.

- Zdobycie statuetki Doradcy Roku to wspaniała klamra podsumowująca niesamowite wyniki firmy Cushman & Wakefield na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce w ostatnim roku. Uczestniczyliśmy w kilku największych i najbardziej spektakularnych transakcjach, co na pewno miało znaczenie podczas głosowania. Bardzo dziękujemy wszystkim partnerom i kontrahentom, którzy oddali na nas swój głos. Zawsze wyznaczaliśmy i nadal będziemy wyznaczać nowe trendy wprowadzając kolejne, innowacyjne rozwiązania, podnosząc tym samym standardy obowiązujące w branży powiedział Charles Taylor, partner, dyrektor biura Cushman & Wakefield w Polsce. 

Organizatorem Prime Property Prize 2018 jest Grupa PTWP S.A., w skład której wchodzą portale Propertynews.pl i Propertydesign.pl. Grupa jest także organizatorem cyklicznych konferencji Property Forum 2018.

O Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.pl oraz na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Materiały fotograficzne Grupy PTWP_1.jpg
Materiały fotograficzne Grupy PTWP_2.jpg
informacja prasowa_Cushman & Wakefield Doradcą Roku w konkursie Property Prize 2018.pdf
press release_Cushman & Wakefield named Adviser of the Year at Prime Property Prize 2018.pdf
Charles Taylor_Dyrektor Biura Cushman & Wakefield w Polsce

Kontakt dla mediów