facebook web

Hotel Trends Poland & CEE we współpracy z Cushman & Wakefield

Hotel Trends Poland & CEE we współpracy z Cushman & Wakefield

Międzynarodowy firma doradcza Cushman & Wakefield została partnerem merytorycznym 6. edycji dwudniowej konferencji Hotel Trends Poland & CEE organizowanej przez Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia wydawcę najstarszego i najpopularniejszego branżowego czasopisma „HOTELARZ”, skierowanego do inwestorów, właścicieli i kadry zarządzającej z branży hotelarskiej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 listopada br. w hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Podczas wieczornej gali towarzyszącej konferencji zostaną wręczone nagrody w konkursie HOTELARZ ROKU 2018.

- Podczas konferencji Hotel Trends Poland & CEE będziemy dyskutować na temat obecnych oraz przyszłych trendów oraz kierunków rozwoju rynku w kolejnych latach, a także omawiać najważniejsze wydarzenia w branży hotelarskiej. Na liście potwierdzonych gości co roku znajdują się nazwiska uznanych, międzynarodowych ekspertów, co świadczy o wysokiej randze tego wydarzenia. Uczestnictwo w roli partnera merytorycznego to dla nas wielki zaszczyt – powiedziała Maria Zielińska, starszy doradca ds. rynku hotelowego, Cushman & Wakefield.

- Konferencja Hotel Trends Poland&CEE stała się największym wydarzeniem dla hotelarskiego top managementu  w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. To dla nas ogromna satysfakcja, ale i odpowiedzialność której jako organizatorzy musimy sprostać. Aby zapewnić najwyższą jakość merytoryczną wydarzenia starannie dobieramy partnerów z którymi współtworzymy to forum. Jestem przekonany, że Cushman & Wakefield spełnia te warunki, a doświadczenie i wiedza jego ekspertów przyczynią się do sukcesu merytorycznego kolejnej edycji Hotel Trends – powiedział Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia.

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowe forum, podczas której spotykają się najważniejsze osoby w branży – właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług. Rokrocznie w dyskusjach panelowych, debatach i warsztatach odbywających się w ramach tego forum biorą udział najważniejsi eksperci hotelowi z kraju i zagranicy.

O Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.pl oraz na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Maria Zielińska.jpg
informacja prasowa_Cushman Wakefield partnerem merytorycznym Hotel Trends Poland CEE.pdf
press release_Hotel Trends Poland & CEE in partnership with Cushman & Wakefield.pdf

Kontakt dla mediów