facebook web

Cushman & Wakefield z tytułem Najlepszej Agencji Nieruchomości komercyjnych na gali CIJ Awards 2018 w Polsce

Cushman & Wakefield z tytułem Najlepszej Agencji Nieruchomości komercyjnych na gali CIJ Awards 2018 w Polsce

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield otrzymała nagrodę Najlepszej Agencji Nieruchomości Komercyjnych podczas 17. polskiej edycji nagród CIJ.

CIJ Awards, organizowany przez Roberts Publishing Media Group, wydawcę CIJ, to najdłużej działający konkurs na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Podczas tegorocznej Gali firma Cushman & Wakefield została wyróżniona za wybitne osiągnięcia na rynku nieruchomości komercyjnych jako Najlepsza Agencja Nieruchomości Komercyjnych w Polsce.

Laureaci polskiej edycji nagród CIJ Awards 2018 zostali ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbyła się 6 listopada br. w hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

O Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.pl oraz na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Charles Taylor (R) i Krzysztof Misiak (L) ze statuetką CIJ.jpg
informacja prasowa_Cushman & Wakefield z tytułem Najlepszej Agencji Nieruchomości komercyjnych na ga
press release_Cushman & Wakefield titled Best Commercial Real Estate Agency at CIJ Awards 2018 Polan

Kontakt dla mediów