3. edycja Blue Run - „Pobiegnij Po Woli dla Autyzmu”

3. edycja Blue Run - „Pobiegnij Po Woli dla Autyzmu”

12 kwietnia br. o godz. 10.00 wystartuje kolejna, już trzecia edycja Niebieskiego Biegu Charytatywnego organizowanego przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield. Głównym celem wydarzenia jest integracja środowiska ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych poprzez wspólne działanie na rzecz osób z autyzmem i ich rodzin. Cushman & Wakefield zachęca do wsparcia tej szczytnej inicjatywy i wzięcia udziału w niebieskim drużynowym biegu charytatywnym. W tym roku bieg będzie połączony z grą miejską „Po Woli”.

Kwiecień to szczególny miesiąc, w którym na rynku nieruchomości komercyjnych przypomina się o osobach z autyzmem. Dlatego już trzeci rok z rzędu firma doradcza Cushman & Wakefield organizuje Niebieski Bieg Charytatywny. W ramach sportowej rywalizacji firma przeznaczy cały zebrany dochód na wsparcie działalności Fundacji i Przedszkola Integracyjnego Mądre Główki, które przez cały rok wspiera rodziny i dzieci zmagające się z autyzmem. Po biegu i rozwiązaniu ostatniej zagadki wszystkie drużyny i osoby wspierające inicjatywę Niebieskiego Biegu Charytatywnego zostaną zaproszone na piknik, podczas którego zostaną ogłoszeni zwycięzcy biegu „Po Woli”. Piknik odbędzie się w 19. Dzielnicy, przy ul. Kolejowej 47 (teren biura sprzedaży).

Wszystkie drużyny, które są zainteresowane wzięciem udziału powinny zarejestrować się za pomocą formularza online: http://info.cushmanwakefield.com/bluerun, najpóźniej do 29 marca 2019 r. Koszt udziału jednej drużyny (2-5 osób) wynosi 1,000 zł netto (umowa darowizny jest podpisywana bezpośrednio z Fundacją).

W liczącej około pięć kilometrów trasie uczestnicy gry miejskiej będą mogli pierwszy raz zobaczyć i skorzystać z najnowszego projektu firmy Cushman & Wakefield – mapy „Co Kto Woli?”. Od samego początku inicjatywę wspierała redakcja portalu nowawarszawa.pl, która również była jej partnerem medialnym razem z portalem branżowym propertynews.pl i magazynem Eurobuild CEE. Wśród sponsorów projektu znaleźli się deweloperzy LC Corp, Yareal oraz światowy operator powierzchni coworkingowych firma WeWork.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

BLUE RUN12.JPG
informacja prasowa_3. edycja Blue Run - „Pobiegnij Po Woli dla Autyzmu” .pdf
press release_Third Edition of the Blue Run – “Run Across Wola for Autism”.pdf

Kontakt dla mediów