facebook web

Warszawski start-up SoftwarePlant wynajmie powierzchnię biurową w kompleksie Astrum Business Park

Warszawski start-up SoftwarePlant wynajmie powierzchnię biurową w kompleksie Astrum Business Park

Zespół reprezentacji najemcy międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield doradzał firmie SoftwarePlant, podczas gdy dział zajmujący się komercjalizacją powierzchni biurowych, reprezentował IRYDION Sp. z o.o., właściciela Astrum Business Park. Najemca wprowadził się na nową powierzchnię w marcu 2019 roku.

SoftwarePlant to warszawski startup, który tworzy oprogramowanie BigPicture, służące do zarządzania projektami. Z rozwiązania korzystają firmy działające m.in. w sektorze produkcji oprogramowania, publicznym, przemyśle energetycznym czy motoryzacyjnym, a także agencje prasowe. Od momentu powstania w 2015 roku, SoftwarePlant zbudował 55-osobowy zespół i dostarczył oprogramowanie dla ponad 15 tys. klientów. Z BigPicture korzysta ponad 3 mln użytkowników.

- Po pierwsze praca programisty to praca kreatywna - zieleń, liny to punkty "umocowania", gdy "myśli zrywają się do lotu". Po drugie - wydzielenie wielu stref do spotkań - deweloperzy pracują w 'zwinnych' zespołach. Po trzecie - ciekawa aranżacja pomaga nam zatrzymać największe talenty – wyjaśnia aranżację nowego biura Tomasz Kucharski, CEO SoftwarePlant.

- Do produkcji oprogramowania potrzeba miejsca spokojnego, z dobrą komunikacją i doskonałą wentylacją/klimatyzacją. Przekonująca była też współpraca z osobami z ramienia Astrum, powiązanymi z branżą IT, które na każdym kroku potwierdzały swój profesjonalizm – Tomasz Kucharski, wyjaśnia decyzję o wyborze Astrum Business Park.

Astrum Business Park oferuje ponad 20 000 m kw. powierzchni biurowo-usługowej oraz liczne udogodnienia dla pracowników, m.in. kantynę, zakład fryzjerski czy myjnię samochodową. Kompleks zlokalizowany jest na terenie dzielnicy Warszawa-Włochy tuż przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Łopuszańską, w pobliżu kolejki WKD, Dworca Zachodniego oraz węzła komunikacyjnego łączącego obwodnice Warszawy. Od kwietnia 2017 r. budynek posiada międzynarodowy certyfikat BREEAM FINAL na poziomie „bardzo dobry”. Obiekt został nagrodzony tytułem „Budowa Roku 2015” PZITB oraz wyróżniony w konkursie PASCAL 2018 – za rozwiązania z branży wentylacji i klimatyzacji.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

kuchnia_IMG_20190326_131659.jpg
scena_20190326_125334.jpg
bawialnia_DSC01549.jpg
biuro_IMG_20190326_123634.jpg
fotele_DSC01559.jpg
fotele_IMG_20190326_123952.jpg
gitara_DSC01551.jpg
gry_20190326_125356.jpg
korytarz_DSC01556.jpg
Astrum Business Park
informacja prasowa_Warszawski start-up SoftwarePlant wynajmie powierzchnię biurową w kompleksie Astr
press release_Warsaw-based start-up SoftwarePlant leases office space at Astrum Business Park.pdf

Kontakt dla mediów