Cushman & Wakefield ze specjalistką ds. property marketingu

Cushman & Wakefield ze specjalistką ds. property marketingu

W związku z rosnącymi oczekiwaniami właścicieli nieruchomości, a także coraz większą rywalizacją o najlepszych najemców na rynku biurowym, Dział Reprezentacji Wynajmujących w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield rozszerza zakres oferowanych usług. Do zespołu Reprezentacji Wynajmujących Cushman & Wakefield została włączona Małgorzata Frąckiewicz, która jako Property Marketing Manager jest odpowiedzialna za przygotowywanie strategii i komunikację marketingową na rzecz właścicieli nieruchomości biurowych.

Małgorzata posiada ponad 14-letnie doświadczenie w pracy z międzynarodowymi i lokalnymi deweloperami oraz funduszami inwestycyjnymi. Do działu powierzchni biurowych Cushman & Wakefield dołączyła w 2010 roku. Wcześniej pracowała w GTC S.A. na stanowisku Koordynatora ds. Marketingu, gdzie odpowiadała za wdrażanie strategii marketingowych w budynkach biurowych dewelopera w regionie CEE. W Cushman & Wakefield opracowała i wdrożyła autorską linię kompleksowych usług property marketingu dla właścicieli nieruchomości biurowych – 3D PROPERTY MARKETING opartą o zasadę 3D – DEFINE, DESIGN, DELIVER. Zajmuje się strategicznym doradztwem marketingowym, opracowuje i wdraża kompleksowe strategie dla budynków biurowych, w tym: branding i rebranding, nowe technologie, identyfikacja wizualna, materiały drukowane, digital marketing, social media, PR oraz event marketing. Małgorzata odpowiada również za rozwój jednego z największych w Polsce portali nieruchomości biurowych remobile.pl oraz unikalną na rynku biurowym platformę www.cwworkplaces.pl dedykowaną budynkom biurowym obsługiwanym na wyłączność przez Dział Reprezentacji Wynajmujących Cushman & Wakefield.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

informacja prasowa_Cushman & Wakefield ze specjalistką ds. property marketingu.pdf
press release_Cushman & Wakefield appoints a property marketing specialist.pdf

Kontakt dla mediów