Cushman & Wakefield przejmuje Horizon Plaza

Cushman & Wakefield przejmuje Horizon Plaza

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield przejęła zarządzanie budynkiem Horizon Plaza w Warszawie. Firma dodatkowo świadczy na rzecz właściciela usługi związane z komercjalizacją obiektu.

Horizon Plaza znajduje się na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Domaniewskiej 39A. Obiekt oferuje ponad 38 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A, o wysokim standardzie technicznym oraz z możliwością elastycznej aranżacji wnętrz. W budynku znajdują się również powierzchnie handlowe. Budynek uzyskał certyfikat BREAM na poziomie Very Good.

- Mimo szybkiego rozwoju Woli, Mokotów wciąż pozostaje atrakcyjną lokalizacją biznesową. Szczególnie, że po zakończeniu wszystkich prac remontowych, infrastruktura transportowa znacznie się poprawi. Horizon Plaza mieści się w samym centrum dzielnicy, co jeszcze zwiększa atrakcyjność tego budynku – powiedział Grzegorz Dyląg, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami, Business Space, Cushman & Wakefield.

Właścicielem budynku Horizon Plaza jest fundusz nieruchomości Union Investment. Grupa zarządza portfelem 20 nieruchomości komercyjnych znajdujących się w 11 lokalizacjach w Polsce i wycenianych na ok. 2 mld euro.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Horizon Plaza.jpg
Grzegorz Dylag.jpg
Informacja prasowa_Cushman & Wakefield przejmuje Horizon Plaza .pdf
Press release_Cushman & Wakefield appointed to manage Horizon Plaza .pdf

Kontakt dla mediów