Cushman & Wakefield z nagrodą dla najlepszego w świecie doradcy na rynku nieruchomości komercyjnych w konkursie Euromoney

Cushman & Wakefield z nagrodą dla najlepszego w świecie doradcy na rynku nieruchomości komercyjnych w konkursie Euromoney

Cushman & Wakefield drugi rok z rzędu najlepszą firmą doradczą na świecie

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) poinformowała dziś, że w tegorocznym rankingu Real Estate Survey 2019, opracowanym przez magazyn „Euromoney”, została drugi rok z rzędu uznana za najlepszą w świecie firmę świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield został także wyróżniony nagrodami dla najlepszego doradcy w innych kategoriach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Argentynie, Czechach, Danii, Hongkongu, Peru, Serbii i Turcji.

Ponadto firma Cushman & Wakefield zajęła drugi rok z rzędu pierwsze miejsce w świecie w kategorii usług w zakresie wycen nieruchomości i badań oraz po raz pierwszy w historii zdobyła nagrodę dla najlepszej firmy świadczącej usługi pośrednictwa w wynajmie i sprzedaży.

- Nagrody przyznawane przez magazyn „Euromoney” to najwyższe wyróżnienie, jakie można otrzymać w branży nieruchomości, ponieważ decyzje o ich przyznaniu są podejmowane w drodze głosowania przez uczestników rynku: firmy deweloperskie i doradcze oraz banki - mówi Clive Horwood, redaktor naczelny magazynu „Euromoney”. - Gratulujemy firmie Cushman & Wakefield wszystkich osiągnięć i zdobycia nagrody dla najlepszej firmy doradczej w świecie, a także uznania wśród innych graczy na niezwykle konkurencyjnym, globalnym rynku nieruchomości.

W ramach już 15. edycji corocznego rankingu magazyn „Euromoney” przeprowadził badanie opinii wśród wiodących firm działających na rynku nieruchomości na całym świecie w celu wyłonienia najlepszych firm oferujących produkty i usługi w branży nieruchomości w minionych 12 miesiącach. W badaniu wzięli udział przedstawiciele firm doradczych, deweloperskich, zarządzających inwestycjami, banków oraz korporacyjnych najemców nieruchomości.

- Niezmiernie się cieszymy, że drugi rok z rzędu magazyn „Euromoney” przyznał nam nagrodę dla najlepszej w świecie firmy świadczącej usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych - mówi John Forrester, Prezes Cushman & Wakefield. - Każdego dnia 51 tysięcy naszych pracowników na całym świecie z pasją opracowuje najlepsze rozwiązania dostosowane do celów naszych klientów. Osiągnęliśmy znaczący postęp w zakresie realizacji naszych celów strategicznych, które obejmują dalszy rozwój i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

O Euromoney

Magazyn „Euromoney” powstał w roku 1969 i koncentruje się na tematyce międzynarodowych rynków kapitałowych. Euromarket, od którego pochodzi nazwa magazynu, jest poprzednikiem współczesnych globalnych rynków kapitałowych. Magazyn „Euromoney” publikował informacje na temat tego rynku i wspierał jego rozwój, stając się wiodącym czasopismem świata finansowego, jego instytucji i klientów. Wyspecjalizowani dziennikarze zapewniają rzetelne informacje o rynkach bankowych, kapitałowych i inwestycyjnych, walutowych, obligacji skarbowych i rynkach regionalnych, m.in. Azji, Ameryce Łacińskiej i regionie EMEA. Dane z badań przeprowadzanych przez magazyn i przyznawane nagrody stanowią cenne źródło informacji o opiniach przedstawicieli branży na temat Państwa firmy i konkurencji. Ułatwiają one znalezienie najbardziej odpowiednich organizacji, które zapewnią najefektywniejsze wsparcie w prowadzonej działalności, oraz dają przewagę konkurencyjną w procesie składania ofert.

Załączniki

Informacja prasowa_Cushman & Wakefield z nagrodą dla najlepszego w świecie doradcy na rynku nierucho
Press release_Cushman & Wakefield Named World’s Top CRE Advisor by Euromoney .pdf
John Forrester

Kontakt dla mediów