Cushman & Wakefield „Najlepszym Partnerem Biznesowym” roku według firmy Huawei

Cushman & Wakefield „Najlepszym Partnerem Biznesowym” roku według firmy Huawei

Huawei Polska przyznało międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield tytuł „Najlepszego Partnera Biznesowego 2019” i tym samym doceniło dotychczasową współpracę w zakresie zarządzania projektem, kontroli kosztów oraz nadzoru nad przebiegiem inwestycji podczas relokacji chińskiego producenta urządzeń telekomunikacyjnych do nowej siedziby w budynku Horizon Plaza w Warszawie.

- Chciałbym przede wszystkim podziękować zespołowi, który był bezpośrednio zaangażowany w projekt – Darkowi Chendoszko, Maciejowi Bukowskiemu oraz Michałowi Klochowi – za realizację zlecenia dla firmy Huawei. Otrzymana nagroda to wyraz uznania dla profesjonalizmu oraz zaangażowania całego naszego działu – powiedział Andrew Frizell, Partner, dyrektor działu Project & Development Services w Polsce, Cushman & Wakefield.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Informacja prasowa_Cushman & Wakefield „Najlepszym Partnerem Biznesowym” roku według firmy Huawei.pd
Press release_Cushman & Wakefield named the Best Business Partner 2019 by Huawei.pdf
Nagroda Huawei.jpg

Kontakt dla mediów