Honorowa zbiórka krwi we wrocławskim biurowcu Silver Forum

Honorowa zbiórka krwi we wrocławskim biurowcu Silver Forum

4 września br. w biurowcu Silver Forum we Wrocławiu odbył się Dzień Krwiodawstwa, zorganizowany przez firmę Vorwerk Polska. W czasie akcji udało się zebrać 9 litrów krwi od 20 uczestników.  

4 września br. odbyła się druga już edycja szczytnej akcji honorowego krwiodawstwa, zorganizowanej przez firmę Vorwerk Polska we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa we Wrocławiu. W akcji wzięło udział 20 uczestników, w tym pracowników firm posiadających biuro w Silver Forum, a także okolicznych biurowców. Dzięki ich wsparciu udało się zebrać aż dziewięć litrów krwi. Jednym z uczestników zbiórki był Dyrektor Sprzedaży oraz członek Zarządu Vorwerk Polska - Wojciech Ćmikiewicz.

- Dzień Krwiodawstwa jest idealnym pretekstem do nawiązywania współpracy – daleko wykraczającej poza umowę najmu – pomiędzy zarządcami nieruchomości i ich najemcami. To już druga edycja akcji, w której mogliśmy przyczynić się do uratowania komuś życia i wierzę, że za rok w naszej inicjatywie weźmie udział jeszcze więcej osób – powiedział Adam Bajer, zarządca nieruchomości, Multi Poland Sp. z o.o.

Silver Forum to wrocławski budynek oferujący powierzchnie biurowo-usługowe klasy A. Powierzchnia biurowa obiektu to ponad 15 tys. mkw. Położony jest w najbardziej atrakcyjnej dla biznesu, zachodniej części Wrocławia. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, natomiast zarządcą jest firma Multi Poland Sp. z o.o.

 

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Honorowa zbiórka krwi w Silver Forum Wrocław.jpg
Wojciech Ćmikiewicz.jpg
Informacja prasowa_Honorowa zbiórka krwi we wrocławskim biurowcu Silver Forum.pdf
Press release_Blood Donation Day at Silver Forum in Wrocław.pdf

Kontakt dla mediów