Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield Partnerem Real Estate Management Congress

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield Partnerem Real Estate Management Congress

W dniach 24-25 października br. w Warszawie, w hotelu Airport Okęcie, odbędzie się XIII edycja Real Estate Management Congress, organizowana przez redakcję czasopisma „Real Estate Manager”. W tym roku tytuł wydarzenia brzmi: „NEXT GENERATIONS BUILDINGS - to support clients core business”.

Kongres Real Estate Management po raz trzynasty zgromadzi około 400 osób związanych z branżą nieruchomości komercyjnych. Kongres, skierowany w szczególności do zarządców nieruchomości, właścicieli obiektów oraz architektów i projektantów, potrwa dwa dni, w trakcie których odbędą się wykłady, panele dyskusyjne i prelekcje prowadzone przez specjalistów rynku. Poruszone zostaną zagadnienia związane m.in. z nowymi technologiami i innowacjami wykorzystywanymi w nowoczesnych budynkach. Jednym z prelegentów konferencji będzie Aleksander Szybilski, Associate w dziale powierzchni biurowych firmy Cushman & Wakefield, który poprowadzi panel pt. „Zarządzanie przestrzenią i organizacją usług miękkich”. Słuchacze będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. jaka jest rola przeprowadzki w budowaniu strategicznej roli działów real estate i FM, jak inne firmy radzą sobie z zarządzaniem zapotrzebowaniem w obliczu wysokich oczekiwań oraz jak ważne w biurze są akustyka, well-being czy organizacja recepcji.

- Kongres Real Estate Management to wspaniała okazja do spotkania się z przedstawicielami wielu najemców, poszukujących wiedzy o aktualnych trendach w branży. Podczas eventu możemy też poznać nową ofertę dostawców usług i produktów dla szeroko pojętego rynku real estate. Jednak najważniejsza jest dla nas perspektywa działów zarządzających obiektami komercyjnymi, w tym powierzchniami biurowymi i próba znalezienia odpowiedzi na pytanie, jak powinny się rozwijać, doskonalić, zmieniać, by móc spełniać rosnące wymagania swoich organizacji. Cieszę się, że Aleksander, poprowadzi dyskusję w obszarze workplace i wraz z uczestnikami wskaże najważniejsze obszary, na które należy zwrócić szczególną uwagę w nadchodzących latach – powiedział Krzysztof Kogut, redaktor naczelny magazynu Real Estate Manager w Forum Media Polska Sp. z o. o.

- W obliczu następujących na świecie przemian ekonomicznych i społecznych, pewnego rodzaju wyzwaniem jest zaprojektowanie przestrzeni mogącej przeciwstawić się próbie czasu. Podczas konferencji, wraz z użytkownikami, doradcami i firmami technologicznymi obsługującymi rynek nieruchomości, postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązania, które mogą być pomocne w tym zakresie. Dyskusja w gronie ekspertów pomoże przeanalizować obecne globalne trendy i wskazać te najciekawsze, które mają szansę przyjąć się na naszym rynku – dodaje Aleksander Szybilski, Associate, Workplace Strategy, Cushman & Wakefield.

Real Estate Manager to czasopismo fachowe zajmujące się tematyką nowoczesnego zarządzania nieruchomościami. Forum Media Group jest międzynarodową firmą medialną z siedzibą w Niemczech. Założona została w 1988 roku. Oferuje czasopisma dla branż: medycznej, edukacyjnej, technicznej oraz biznes, wśród nich są m.in.: „Magazyn E-commerce”, „Nowa Sprzedaż”, „Social Media Manager”, „Logistyka a jakość”.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Aleksander Szybilski_mini.jpg
Informacja prasowa_Międzynarodowa firma doradcza Cushman Wakefield Partnerem Real Estate Management
Press release_Cushman & Wakefield partners with Real Estate Management Congress.pdf

Kontakt dla mediów