Wrocławski Silver Forum przyciąga najemców z sektora IT

Wrocławski Silver Forum przyciąga najemców z sektora IT

Firma UNITY, oferująca usługi z zakresu IT, podpisała umowę najmu prawie 1 900 mkw. powierzchni biurowej we wrocławskim budynku Silver Forum. Właściciela obiektu Kensington Silver Forum Sp. z o.o. reprezentowały zarządca MULTI POLAND Sp. z o.o. oraz międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która jest wyłącznym agentem komercjalizującym tę nieruchomość. Najemcę reprezentowała firma Nuvalu Polska.

Silver Forum to nowoczesny budynek oferujący powierzchnie biurowo-usługowe w standardzie klasy A. Zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Strzegomskiego, w granicach dzielnicy Stare Miasto, stanowi naturalną bramę do zachodniej strefy biznesu. Budynek zapewnia doskonały dostęp do komunikacji miejskiej oraz rozpoznawalną lokalizację na mapie Wrocławia. Całkowita powierzchnia biurowa budynku Silver Forum to ponad 15 000 mkw.

- Przy tej transakcji udało nam się wyjść naprzeciw dużym wymaganiom firmy UNITY, co sprawiło, że zdecydowała się ona dołączyć do grona najemców budynku Silver Forum. Powierzchnia, jaką obejmuje w najem UNITY, będzie całkowicie dostosowana do wymagań technicznych najemcy. Ma to o tyle istotne znaczenie, że najemcy z branży nowoczesnych usług dla biznesu wymagają wysokiego standardu biura, zgodnego z najnowszymi trendami i odpowiednio przygotowanego do specyfiki ich pracy – powiedział Marcin Siewierski, Associate w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

- Silver Forum jest obecnie na etapie zaawansowanego procesu rekomercjalizacji. Cieszymy się, że firma UNITY została jednym z kluczowych najemców naszego budynku biurowego. Bardzo nam miło, że zdobyliśmy zaufanie firmy, która postanowiła przenieść swoją główną siedzibę do Silver Forum we Wrocławiu - powiedziała Małgorzata Słowik, Dyrektor ds. Wynajmu w firmie Multi. 

UNITY S.A. posiada 22-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT, polegających na technologicznym wsparciu transformacji cyfrowej firm. Prowadzi m.in. działalność projektowania, wdrażania i utrzymania rozwiązań informatycznych w procesach biznesowych, projektowania portali internetowych czy systemów e-commerce. Unity S.A. posiada biura w Polsce, Szwajcarii oraz Stanach Zjednoczonych.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

O Multi Corporation

Multi Corporation jest wiodącą, paneuropejską platformą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie nieruchomości handlowych, odpowiada za zarządzanie ponad 110 obiektami handlowymi na terenie Europy i Turcji. Oferuje pełne spektrum usług, w tym usługi zarządzania aktywami, prowadzenia centrów handlowych, przebudowy i modernizacji, najmu, obsługi prawnej i kontrolingu. Nasi pracownicy pomagają zwiększyć wartość zarządzanych przez nas centrów handlowych. Dzięki doskonałej znajomości sieci handlowych, inwestorów, klientów i lokalnych rynków, firma Multi pomaga utrzymać i zwiększyć wartość posiadanych aktywów. Wspólnie uwalniamy pełny potencjał centrów handlowych.

Załączniki

Marcin Siewierski
Silver_Forum_Wrocław
Silver_Forum_Wrocław
Informacja prasowa_Wrocławski Silver Forum przyciąga najemców z sektora IT .pdf
Press release_Silver Forum in Wrocław attracts IT tenants .pdf

Kontakt dla mediów