Lucyna Śliż - Ironlady w Cushman & Wakefield

Lucyna Śliż - Ironlady w Cushman & Wakefield

Umiejętność stawiania sobie nowych celów i ciągłe podwyższanie poprzeczki, czy drobiazgowe planowanie i odpowiednie wsparcie otoczenia? A może jednak predyspozycje i talent? – Co tak naprawdę decyduje o tym, czy osiągniemy sukces?

W biznesie – podobnie jak w sporcie – ważna jest przede wszystkim siła charakteru. Przepłynąć 3,8 km w jeziorze, przejechać na rowerze 180 km wysoko w górach, żeby zaraz po tym przebiec 42 km z jak najlepszym rezultatem. Nie każdego jest na to stać, bo – jak mówi Lucyna – kryzys przychodzi zawsze, ale najistotniejsze jest to, czy potrafisz go przezwyciężyć.

Z Lucyną Śliż – znaną w branży nieruchomości komercyjnych jako szefowa ds. rozwoju działu powierzchni handlowych w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield, a prywatnie – Lusią, drobną, tryskającą energią, wysportowaną kobietą z burzą loków na głowie, żoną, mamą dwóch dziewczynek, a ostatnio także zapaloną triathlonistką – tuż przed wyjazdem do Mont Tremblant na pierwsze w życiu zawody na dystansie całego Ironmana, rozmawiamy o wrodzonej chęci zwyciężania i o wychodzeniu ze strefy komfortu.

Lucyna podkreśla, że w przygotowaniach do zawodów ogromną rolę odegrało wsparcie rodziny oraz wyrozumiałość szefa, Charlesa Taylora, partnera zarządzającego Cushman & Wakefield w Polsce, który wyraził zgodę na dodatkowy urlop związany z treningami, zgrupowaniami i wyjazdem na zawody. „Cushman & Wakefield to miejsce, które umożliwia kobietom realizację, zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnie. Czuję się spełniona zawodowo, prywatnie i sportowo, ale przyznaję, że łączenie tego wszystkiego nie jest proste – wymaga dużej asertywności i umiejętności zarządzania czasem. Wszystko da się zrobić, trzeba to tylko odpowiednio wcześniej zaplanować.”

Lucyna Śliż

Lucyna Śliż, od 18 lat jest związana z branżą nieruchomości. Ukończyła wydział Architektury na Politechnice Warszawskiej. Pierwsze kroki zawodowe stawiała pracując w dziale powierzchni handlowych w firmie deweloperskiej Echo Investment, potem w firmie DTZ. Lucyna obecnie zarządza działem powierzchni handlowych w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield, gdzie jest odpowiedzialna za rozwój biznesu.

Lucyna na co dzień trenuje w klubie „Kuźnia Triathlonu”, gdzie trafiła ponad dwa lata temu przygotowując się do swoich pierwszych zawodów, które miały być swoistym prezentem na 40-te urodziny.

W tym roku po raz pierwszy w życiu wzięła udział w zawodach Ironman na pełnym dystansie. Odbyły się one w Mont Tremblant w Kanadzie.

Zawody udało się jej ukończyć z czasem 10:46:59, dzięki czemu została sklasyfikowana na 4. miejscu w swojej kategorii wiekowej i otrzymała przepustkę na Mistrzostwa Świata Ironman, które odbędą się już 12 października w Kona na Hawajach.

Pełna treść wywiadu znajduje się w oddzielnym pliku załączonym do wiadomości.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

IMG_0090.JPG
IMG_4502.jpg
IMG_4545.jpg
IMG_4602.jpg
wstęp_Lucyna Śliż - Ironlady w Cushman & Wakefield.pdf
Wywiad_Triathlon_Lucyna Śliż.pdf
Lucyna Śliż

Kontakt dla mediów