Wybitna specjalistka w dziedzinie środowiska pracy Nicola Gillen dołącza do zespołu Cushman & Wakefield

Wybitna specjalistka w dziedzinie środowiska pracy Nicola Gillen dołącza do zespołu Cushman & Wakefield
  • Nicola dołącza z firmy AECOM

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wzmocniła ofertę usług doradczych powołując Nicolę Gillen, specjalistkę w dziedzinie rozwoju środowiska pracy, na nowo utworzone stanowisko Head of Total Workplace, której powierzono zadanie opracowywania prognoz i koordynację działań w tym zakresie w całym regionie EMEA.

Nicola Gillen, z wykształcenia architektka, jest uznawana w branży za czołowy autorytet w dziedzinie rozwoju strategii dotyczących środowiska pracy (workplace strategy), projektów architektonicznych i zarządzania zmianą. Dołącza do zespołu Cushman & Wakefield z firmy AECOM, w której przez ostatnich 20 lat doradzała największym i najbardziej znanym firmom świata, jak osiągnąć wymierne cele biznesowe dzięki odpowiedniemu środowisku pracy. Wśród jej klientów znalazły się takie firmy jak Rolls-Royce, BP i The Esteé Lauder Companies.

Nicola będzie blisko współpracowała w londyńskim biurze firmy z Despiną Katsikakis, Head of Occupier Business Performance, która odpowiada w Cushman & Wakefield za globalną koordynację wszystkich działań w zakresie innowacji i usług związanych ze środowiskiem pracy świadczonych na rzecz najemców i inwestorów.

Despina Katsikakis, Head of Occupier Business Performance, Cushman & Wakefield, powiedziała:Z szerokiej wiedzy Nicoli z zakresu przyszłości pracy będą mogli skorzystać zarówno najemcy, jak i właściciele budynków i wynajmujący. Środowisko pracy ma udowodniony wpływ na poziom przychodów, a wprowadzane usprawnienia pomagają zwiększyć poziom zaangażowania, zadowolenia i wydajności pracowników. Nicola to uznany autorytet w tej coraz istotniejszej dziedzinie i bardzo się cieszymy, że nasi klienci będą mogli czerpać z jej doświadczenia”.

Nicola Gillen, Head of Total Workplace, EMEA, Cushman & Wakefield, powiedziała: „Pasjonuje mnie związek pomiędzy projektem architektonicznym, zachowaniem użytkowników a środowiskiem zbudowanym. Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu Cushman & Wakefield i będę mogła współpracować z nowymi koleżankami i kolegami, wykorzystując skalę i wiedzę firmy w celu rozwijania strategii workplace i zapewnienia prawdziwej wartości klientom, którzy przygotowują swoje firmy na przyszłość”.

Nicola Gillen, główna autorka niedawno opublikowanej przez wydawnictwo RIBA we współpracy z AECOM książki pt. „Future Office”, dołączy do firmy Cushman & Wakefield w listopadzie 2019 r.

 

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Nicola Gillen.jpg
191008 Nicola Gillen_EN.pdf
191008 Nicola Gillen_FINAL pl.pdf

Kontakt dla mediów