Cushman & Wakefield najlepszą agencją nieruchomości komercyjnych 2019 roku w Polsce w konkursie CIJ Awards

Cushman & Wakefield najlepszą agencją nieruchomości komercyjnych 2019 roku w Polsce w konkursie CIJ Awards

Już po raz drugi z rzędu międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield otrzymała nagrodę CIJ Awards dla Najlepszej Międzynarodowej Agencji Nieruchomości Komercyjnych w Polsce. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 6 listopada br. w hotelu Raffles Europejski w Warszawie.

CIJ Awards, organizowany od 2002 roku przez Roberts Publishing Media Group, wydawcę magazynu CIJ, to najdłużej działający na rynku konkurs dla firm z branży nieruchomości komercyjnych w Polsce. Podczas XVIII edycji uroczystości, która odbyła się 6 listopada w hotelu Raffles Europejski w Warszawie, firma doradcza Cushman & Wakefield otrzymała statuetkę dla Najlepszej Międzynarodowej Agencji Nieruchomości Komercyjnych za wybitne osiągnięcia i rozwój działalności w Polsce.

Cushman & Wakefield był również laureatem HOF (Hall of Fame) Awards, który odbył się w 2016 roku w Pradze w Czechach. Jest to konkurs, w którym wszyscy krajowi zwycięzcy CiJ Awards rywalizują ze sobą o główną nagrodę „Best of the Best of the HOF Awards”.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

CIJ Awards
press release_Cushman & Wakefield titled Best Commercial Real Estate Agency of 2019 at CIJ Awards .p
informacja prasowa_Cushman & Wakefield najlepszą agencją nieruchomości komercyjnych 2019 roku w Pols

Kontakt dla mediów