Cushman & Wakefield rozwija linie biznesowe

Cushman & Wakefield rozwija linie biznesowe

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wzmocniła działy Zarządzania Nieruchomościami, Powierzchni Biurowych oraz Rynków Kapitałowych. Do zespołu dołączyło dwunastu nowych pracowników.

Radosław Baran dołączył do Działu Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield na stanowisku zarządcy nieruchomości. Radosław posiada 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w sektorze biurowym, handlowym i hotelowym. W Cushman & Wakefield będzie odpowiedzialny za zarządzanie budynkiem International Business Center. Radosław jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Budownictwo oraz Zarządzanie Nieruchomościami na Politechnice Warszawskiej.

Ewa Czuba objęła stanowisko zarządcy nieruchomości w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. W dotychczasowej karierze związana była m.in. z firmą Bell Capital Polska, gdzie zarządzała kilkoma nieruchomościami biurowymi oraz procesami najmu powierzchni biurowych i handlowych. Ewa jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku politologia. Ukończyła również studia podyplomowe w Instytucie Edukacji Europejskiej ze specjalizacją Zarządzanie Nieruchomościami.

Katarzyna Dalak dołączyła do Działu Zarządzania Nieruchomościami w Cushman & Wakefield na stanowisku zarządcy. Katarzyna posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz techniczną i administracyjną obsługę nieruchomości komercyjnych w międzynarodowych firmach, takich jak Hochtief FM, Sodexo, Metro Group czy Johnson Controls. Zajmuje się również zarządzaniem projektami i przygotowywaniem obiektów do certyfikacji.

Magdalena Dudzicz dołączyła do Działu Powierzchni Biurowych i objęła stanowisko Negocjatora. Swoje doświadczenie od 2015 roku zdobywała m.in. w CBRE, Immofinanz Services Poland i Sierra Balmain. Magdalena ukończyła m.in. Szkolę Główną Handlową na wydziale Zarządzania, ze specjalnością Zarządzanie Nieruchomościami oraz uzyskała tytuł Global MBA na Uniwersytecie na Tajwanie.

Waldemar Kurdziel-Świeczka został dyrektorem galerii Klif w Warszawie i z ramienia międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield jest odpowiedzialny za zarządzanie obiektem i administrację nieruchomości. Wcześniej związany był m.in. z firmą Coca-Cola Hellenic, Skanska i Sierra Balman, gdzie jako zarządca opiekował się siedmioma galeriami handlowymi. Waldemar posiada ponad 14-letnie doświadczenia zarówno w sektorze B2B i B2C w zakresie opracowywania i wdrażania strategii, negocjacji handlowych, przeprowadzania analiz dla klientów, koordynacji i zarządzania, opracowywania narzędzi i systemów wsparcia. Waldemar ukończył Wyższą Szkołę Bankową na kierunku finanse i rachunkowość.

Rafał Langer otrzymał stanowisko Zarządcy Nieruchomości w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Agencji Nieruchomości Ober-Haus, czy White Star Real Estate gdzie zarządzał obiektami magazynowymi oraz fabrycznymi typu BTS. Rafał jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami oraz posiada licencję zarządcy nieruchomości.

Katarzyna Mosoń dołączyła do firmy Cushman & Wakefield na stanowisku Senior Negotiator będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu na rynku wrocławskim. Katarzyna posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości zdobyte min. w IWG Managment (dawniej Regus Managment). W swojej dotychczasowej karierze zawodowej współpracowała z licznymi klientami międzynarodowymi, w tym z branży IT, finansowej, farmaceutycznej, prawniczej, HR oraz konsultingowej. Współpracowała także przy wielu projektach lokalizacji centrów BPO/SSC dla swoich klientów. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Wydziału Zarządzania i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Maciej Rostropowicz objął stanowisko młodszego konsultanta w Dziale Rynków Kapitałowych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield. Doświadczenie zdobywał m.in. w Dziale Doradztwa i Badań Cushman & Wakefield, gdzie współtworzył liczne publikacje, analizy oraz raporty. Maciej ukończył studia na kierunkach Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Gospodarka Przestrzenna na Uniwersytecie Warszawskim. Jest w trakcie przygotowywania pracy dyplomowej na kierunku Real Estate Studies na Uniwersytecie w Groningen.

Wojciech Stokowski dołączył do Działu Zarządzania Nieruchomościami jako starszy zarządca nieruchomości. Wojciech związany był wcześniej z takimi firmami jak CBRE, DTZ Polska czy CEFIC Polska, w których odpowiadał m.in. za planowanie i kontrolę działań marketingowych nieruchomości, planowanie budżetu, zarządzanie zespołami, współpracę z najemcami oraz koordynację prac dostawców współpracujących z centrum handlowym. Wojciech pełnił również funkcję dyrektora Parku Handlowego Arena w Gliwicach, Parku Handlowego Guliwer w Łodzi czy Centrum Handlowego Borek we Wrocławiu. Wojciech jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość ze specjalizacją Gospodarka Nieruchomościami oraz Politechniki Śląskiej na kierunku Energetyka.

Piotr Wiśniewski dołączył do warszawskiego biura międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield na stanowisku zarządcy nieruchomości. Posiada ośmioletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi, które zdobywał współpracując m.in. z firmami Cream, Estate Fellows oraz Savills. Piotr jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami oraz Wyceny Nieruchomości w  Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Rafał Wojciechowski objął stanowisko starszego zarządcy nieruchomości w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Doświadczenie zdobywał w takich firmach jak Knight Frank oraz ISS Facility Services, gdzie zajmował się zarządzaniem nieruchomościami, organizacją i nadzorem nad usługami świadczonymi na rzecz klientów, przygotowywaniem wycen oraz analizowaniem i przygotowywaniem umów z najemcami. Rafał ukończył studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Gospodarka Przestrzenna oraz studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej na kierunku Wycena Nieruchomości.

Natalia Woropajew wzmocniła Dział Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield na stanowisku credit control specialist. Posiada 7-letnie doświadczenie w dziedzinie analizy kredytowej oraz prowadzenia procesów windykacyjnych zdobyte w takich firmach jak FCE Bank S.A. oraz PKP TELKOL sp. z o.o.. Natalia ukończyła Wyższą Szkolę Finansów i Zarządzania w Warszawie na kierunku Zarządzanie oraz Prawo Egzekucyjne na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Maciej Rostropowicz.png
Katarzyna Mosoń.jpg
Natalia Woropajew.jpg
Piotr Wiśniewski.jpg
Ewa Czuba.jpg
Magdalena Dudzicz.jpg
Katarzyna Dalak.jpg
Radosław Baran.jpg
Rafał Langer.jpg
Rafał Wojciechowski.jpg
Waldemar Kurdziel Świeczka.jpg
Wojciech Stokowski.jpg
grafika pracownicy
informacja prasowa_Cushman Wakefield rozwija linie biznesowe.pdf
press release_Cushman & Wakefield expands its business lines .pdf

Kontakt dla mediów