Cushman & Wakefield atrakcyjnym i nowoczesnym pracodawcą według redakcji Marka Pracodawcy

Cushman & Wakefield atrakcyjnym i nowoczesnym pracodawcą według redakcji Marka Pracodawcy

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield otrzymała nagrodę specjalną w postaci statuetki w tegorocznym plebiscycie „Friendly Workplace”. Kapituła plebiscytu doceniła politykę personalną firmy oraz działania w obszarze poszanowania idei work-life balance.

- Jako globalnej firmie zależy nam nie tylko na podążaniu za najnowocześniejszymi trendami obowiązującymi na rynku, ale również na kreowaniu własnych nowatorskich rozwiązań poprawiających warunki pracy i komfort życia pracowników – powiedziała Kinga Bloch, Partner, Dyrektor HR, Cushman & Wakefield.

Friendly Workplace to plebiscyt branżowy w dziedzinie Employer Brandingu stworzony przez redakcję “Marka Pracodawcy”. Wyróżnienie otrzymują w nim firmy stosujące nowoczesne rozwiązania w obszarze polityki personalnej oraz rozwoju pracowników. Wybrane organizacje zostają uhonorowane nagrodą specjalną w postaci godła, statuetki lub dyplomu. “Marka Pracodawcy” przyznaje punkty według pięciu kategorii: relacje z pracownikami, rozwój pracowników, work-life balance, zdrowe miejsce pracy oraz benefity. Ważną kwestią, na którą “Marka Pracodawcy” zwraca szczególną uwagę przy wyborze laureatów, jest stworzenie przyjaznego środowiska pracy.

Za wdrożone dotychczas rozwiązania, wspierające pracowników w utrzymywaniu równowagi między pracą a życiem prywatnym, firma Cushman & Wakefield uzyskała ocenę 23 punktów na 25 możliwych.

Cushman & Wakefield promuje zasadę work-life balance poprzez wprowadzenie modelu pracy elastycznej. Pracownicy mogą elastycznie dostosowywać godziny pracy do indywidualnej produktywności oraz mają możliwość pracy zdalnej, co pozwala zachować balans pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem prywatnym. Decydując się na takie rozwiązanie, międzynarodowa firma doradcza zaznaczyła jak ważne jest dla niej partnerstwo oraz zaufanie w relacji z pracownikami oraz umożliwienie im prowadzenia zdrowego i zrównoważonego stylu życia.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Kinga Bloch
press release_Cushman & Wakefield named an attractive and modern employer by the editorial board of
informacja prasowa_Cushman Wakefield atrakcyjnym i nowoczesnym pracodawcą według redakcji Marka Prac

Kontakt dla mediów