Banqsoft zostaje na dłużej w BCB Business Park

Banqsoft zostaje na dłużej w BCB Business Park

Międzynarodowa firma działająca w branży oprogramowania komputerowego dla sektora finansowego i bankowego – Banqsoft ponownie wybrała na swoją siedzibę BCB Business Park w Gdańsku. Firma przedłużyła umowę najmu oraz powiększyła zajmowaną powierzchnię biurową do 1 600 mkw. którą po procesie adaptacji zajmie w lutym 2020 roku. Banqsoft w transakcji korzystał ze wsparcia ekspertów międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.

- Firma Banqsoft od wielu lat darzy nas zaufaniem, czego efektem jest renegocjacja umowy przy naszym udziale. Klient ceni sobie lokalizację w BCB Business Parku, dlatego zadecydował o zwiększeniu dotychczas zajmowanej powierzchni w tym gdańskim centrum biznesowym – powiedziała Daria Zagożdżon-Dembicka, negocjator w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.  

Banqsoft oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych, rozwiązania z zakresu bankowości detalicznej, a także zapewnia oprogramowania finansowe. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników w biurach zlokalizowanych w Szwecji, Finlandii, Norwegii i Polsce. Została założona w 1994 roku i od tego czasu skupia się na innowacyjności oraz rozwoju biznesu, aby móc zapewnić klientom nowe możliwości biznesowe, a w konsekwencji – przewagę konkurencyjną.

BCB Business Park to centrum biznesowe zlokalizowane w Gdańsku-Rębiechowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska im. Lecha Wałęsy, około 20 minut od centrum miasta. W ramach inwestycji ma powstać ok 50 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

informacja prasowa_Banqsoft zostaje na dłużej w BCB Business Park .pdf
press release_Banqsoft remains in BCB Business Park .pdf
BCB Business Park (1)
BCB Business Park (2)
Daria Zagożdżon.jpg

Kontakt dla mediów