Mikołaj Niemczycki wzmacnia dział rynków kapitałowych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield

Mikołaj Niemczycki wzmacnia dział rynków kapitałowych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield

1 lutego 2020 roku do działu rynków kapitałowych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączył Mikołaj Niemczycki, który objął stanowisko Associate i jest odpowiedzialny za rozwój biznesu oraz pośrednictwo w sprzedaży głównie budynków biurowych, a także wspieranie inicjatyw w sektorze nieruchomości alternatywnych.

- Bardzo się cieszę, że dzięki swojemu doświadczeniu w relacjach z klientami oraz umiejętnościom w zakresie networkingu i pośrednictwa w transakcjach Mikołaj będzie wspierał dział rynków kapitałowych w realizacji ambitnych celów na rok 2020 i kolejne lata - powiedział Soren Rodian Olsen, Partner, Dyrektor działu rynków kapitałowych w Polsce, Cushman & Wakefield.

Mikołaj Niemczycki, Associate, dołączył do firmy Cushman & Wakefield w dziale powierzchni biurowych pod koniec 2014 roku. Ma ponad pięcioletnie doświadczenie w reprezentacji najemców w transakcjach najmu powierzchni biurowych i doradztwie na rzecz właścicieli nieruchomości oraz specjalizuje się w obszarach związanych z coworkingiem i nowymi technologiami na rynku nieruchomości komercyjnych (proptech). Pełniąc funkcję Coworking Clients Manager, Mikołaj odegrał kluczową rolę w zdobyciu przez Cushman & Wakefield pozycji lidera na rynku najmu elastycznego w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W latach 2018-2019 roku uczestniczył w akwizycjach łącznie 68 tys. mkw. powierzchni dla operatorów coworkingowych, między innymi dla WeWork i Chasopys. Mikołaj był liderem projektu obejmującego strategiczne partnerstwo pomiędzy firmą Cushman & Wakefield a polskim start-upem w segmencie proptech ShareSpace, którego celem było promowanie i rozwój nowych komercyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających najemcom zawieranie transakcji najmu elastycznych biur poprzez platformę online. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za wspieranie rozwoju biznesu w dziale rynków kapitałowych oraz świadczenie usług pośrednictwa i doradztwa przy transakcjach sprzedaży budynków biurowych i nieruchomości alternatywnych

Mikołaj jest absolwentem Uniwersytetu Warwick w Wielkiej Brytanii, na którym ukończył studia licencjackie na kierunku historia. Uzyskał także tytuł magistra biznesu (finanse i rachunkowość) w Warwick Business School.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Mikołaj_Niemczycki_w_Capital_Markets_C&W.pdf

Kontakt dla mediów