Czterech nowych dyrektorów regionalnych w Cushman & Wakefield Polska

Czterech nowych dyrektorów regionalnych w Cushman & Wakefield Polska

Michał Galimski, Zuzanna Krech, Adam Schroeder i Marcin Siewierski zostali dyrektorami regionalnymi (regional heads) w dziale powierzchni biurowych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield Polska. W dziale powstała nowa struktura, w ramach której zespół odpowiedzialny za obsługę rynków regionalnych, został podzielony na cztery nowo utworzone jednostki organizacyjne w czterech głównych regionach Polski. Wszystkimi zespołami nadal zarządza Krzysztof Misiak, Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Cushman & Wakefield.

W ramach nowej struktury działu powierzchni biurowych Cushman & Wakefield, wyodrębnione zostały zespoły odpowiedzialne za rynki czterech głównych regionów Polski – Polska Południowa, którego szefem został Michał Galimski, Polska Polska Centralna, którym zarządzać będzie Zuzanna Krech, Polska Północna, na czele z Adamem Schroederem i Polska Zachodnia, pod przewodnictwem Marcina Siewierskiego.

Zarządzając, od 2018 roku, dynamicznie rozwijającym się Działem Powierzchni Biurowych, zauważyłem konieczność dokonania zmian w zakresie rozłożenia ciężaru obowiązków operacyjnych oraz sprzedażowych. Przyszedł czas na nowe otwarcie w obszarze kompetencji managerskich na rynkach regionalnych. Dokonaliśmy podziału Polski na kilka regionów, w oparciu o skalę poszczególnych rynków oraz aspekty logistyczne związane z ich zarządzaniem. Nie mam wątpliwości, że zespoły regionalne są w dobrych rękach. Cieszę się, że mam przyjemność pracować z tak ciekawymi osobowościami i wspierać sukcesy Działu w całej Polsce – mówi Krzysztof Misiak, Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Cushman & Wakefield.

Zuzanna Krech, Polska Cetralna

Od 5 lat związana z Cushman & Wakefield. W ramach regionalnych struktur firmy, zbudowała silny zespól w Łodzi i Poznaniu, obecnie rozwija kolejne rynki Polski Centralnej. Zuzanna reprezentuje zarówno najemców, jak i wynajmujących, a w portfolio jej klientów znajdują się między innymi Infosys, Takeda, Clariant, Newell Brands, Raben oraz Miele. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Politechnice Łódzkiej, jest także absolwentką Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych na Uniwersytecie Łódzkim.

Michał Galimski, Polska Południowa

Od 2012 odpowiada w Cushman & Wakefield za rynek komercyjny w Krakowie. Wraz z zespołem zbudował wiodącą pozycję firmy w Małopolsce. Obecnie jest odpowiedzialny za bieżącą działalność oraz rozwój Cushman & Wakefield w Polsce Południowej. Michał to jeden z najbardziej doświadczonych doradców na regionalnym rynku nieruchomości. Specjalizuje się w transakcjach najmu oraz doradztwie strategicznym, świadczy usługi dla najemców oraz wynajmujących. Wśród jego klientów można wymienić m.in.: Akamai, Alior Bank, Atos, Brown Brothers Harriman, Capgemini, ESET, FMC Technologies, GE, Gigaset, Grid Dynamics, Herbalife, ING Bank, ING Usługi Finansowe, Mazars, Oracle, Parker Hannifin, Sappi, StateStreet, 3M.

Adam Schroeder, Polska Północna

Dołączył do zespołu Cushman & Wakefield w 2015 roku. Jest odpowiedzialny za rozwój biznesu na rynku trójmiejskim. Adam to jeden z najbardziej doświadczonych doradców na regionalnym rynku nieruchomości. Od blisko dziesięciu lat świadczy usługi doradztwa w procesach selekcji nowej powierzchni biurowej, optymalizacji oraz negocjacji i renegocjacji umów najmu na rynku nieruchomości komercyjnych. Do tej pory pracował z takimi firmami jak: Thomson Reuters, Grupa Energa, Amazon, CitiBank, UTC F&S, ING Bank, Dynatrace czy Randstad. Adam jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na wydziałach Filozofii oraz Inwestycji i Nieruchomości, ukończył także kurs Huthwaite International.

Marcin Siewierski, Polska Zachodnia

Rozpoczął pracę w Cushman & Wakefield w 2014 roku i jest odpowiedzialny za rozwój biznesu na rynku wrocławskim. Marcin ma blisko dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Wśród jego klientów znajdują się m.in.: XL Catlin, Synexus, Polkomtel, Segro, CCIG, Nationale Nederlanden, Capgemini, Infor, Work Service, GlobalLogic czy Generali. Wcześniej pracował dla BNP Paribas Bank oraz mBanku. Marcin jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz ukończył podyplomowe studia w zakresie szacowania nieruchomości w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.pl lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Adam Schroeder
Czterech_nowych_dyr_regionalnych_C&W.pdf
Marcin_Siewierski.jpg
Michal Galimski.jpg
Zuzanna Krech

Kontakt dla mediów