Powrót do biura w nowej rzeczywistości. Webinar Cushman & Wakefield.

Powrót do biura w nowej rzeczywistości. Webinar Cushman & Wakefield.

Rządy na całym świecie stopniowo uchylają restrykcje. Nakazy pozostawania w domach są powoli znoszone a co za tym idzie w różnym tempie i czasie organizacje wracają do swoich standardowych miejsc pracy. Prawda jest jednak taka, że bezpieczny powrót do biura nie będzie łatwy, a nasza codzienność na dobre ulegnie zmianie. O tym, jak przygotować przestrzeń do pracy w nowej rzeczywistości opowiedzą eksperci Cushman & Wakefield podczas nachodzącego spotkania online pt „Bezpieczny powrót do biura”. Webinar odbędzie się w środę, 17 czerwca o godzinie 14:00.

Spotkanie poprowadzą eksperci międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield: Łukasz Włodyga, Associate Director, HSSEQ Manager, Aleksander Szybilski, Associate, Workplace Strategy Expert oraz Aleksandra Kozdra, Project Manager.

Podczas spotkania omówiony zostanie problem bezpiecznego powrotu do miejsc pracy. Eksperci opowiedzą jak właściciele nieruchomości mogą przygotować budynki na ich ponowne zajęcie przez powracających najemców oraz jak reagować powinni pracodawcy, aby ten proces był bezpieczny, efektywny i odpowiadał potrzebom zarówno firmy jaki jej załogi. 

Wszystkie wnioski oparte będą na cennym doświadczeniu, zdobytym przede wszystkim w Azji, gdzie Cushman & Wakefield pomagał w powrocie do miejsc pracy milionowi pracowników. Eksperci omówią także autorski projekt 6 Feet Office, przewodnik przedstawiający najlepsze praktyki i wskazówki dotyczące ponownego otwarcia miejsc pracy. Znalazły się w nim odpowiedzi na pytania takie jak: jak przygotować się na pierwszy i kolejne dni w biurze? Jak będzie wyglądała nowa rzeczywistość? Jak będziemy podróżować do miejsc pracy? I wreszcie – co dalej?

Eksperci omówią wszystkie obszary przestrzeni biurowych, wymagające przygotowania. W skład „bezpiecznej szóstki” wchodzą: przygotowanie budynku, przygotowanie pracowników, kontrola dostępu, plan dystansu społecznego, redukcja punktów dotyku oraz komunikacja dla pewności.

Webinar pt „Bezpieczny powrót do biura” odbędzie się w środę, 17 czerwca o godzinie 14:00.

Link do zapisów: https://event.on24.com/wcc/r/2404500/EF24D5F9ADEAD3EE48E34042BD3AAA17
Hasło do rejestracji: 6FO2020

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 53 tysiące pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2019 roku jej przychody wyniosły 8,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

E-20-8-6FO-Powrót-do-biura-SM-2.jpg
2020.06.03_Cushman_Wakefield_Webinar_Bezpieczny_powrot_do_biura.pdf
E-20-8-6FO-Powrót-do-biura.jpg

Kontakt dla mediów