Tulipan House w portfolio Cushman & Wakefield

Tulipan House w portfolio Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku Tulipan House.

Tulipan House, który w ubiegłym roku przeszedł kompleksową modernizację, zlokalizowany jest na warszawskim Służewcu. Obiekt posiada m.in. certyfikat BREEAM In-Use na poziomie "Very Good", a jego całkowita powierzchnia biurowa to około 18 tys. mkw. Właścicielem budynku Tulipan House jest firma Commerz Real AG.

Dzięki renowacji do Tulipan House wprowadzono szereg udogodnień, które czynią z budynku biurowiec przyjazny środowisku i sprzyjający budowaniu społeczności. W biurowcu pojawiły się m.in. strefa food trucków, car sharing, specjalna aplikacja budynkowa czy sale konferencyjne w lobby. Obiekt może poszczycić się także certyfikatem Cycling Score na najwyższym poziomie „Platinum”, który potwierdza niestandardowe rozwiązania tworzone z myślą o rowerzystach.

Jesteśmy dumni z faktu, że Commerz Real zdecydował się rozpocząć z nami współpracę przy komercjalizacji jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków na Służewcu. Dołożymy wszelkich starań, aby już niebawem móc pochwalić się nowymi najemcami – mówi Dorota Mielke, Senior Negotiator, Cushman & Wakefield.

W ramach zintegrowanej usługi property marketingu, którą Cushman & Wakefield oferuje swoim klientom, planujemy polepszyć doświadczenie użytkowników i ułatwić potencjalnym najemcom dostęp do budynku, dzięki możliwość odbycia wirtualnego spaceru. W strategii marketingowej będziemy stawiać przede wszystkim na budowanie społeczności w duchu idei sense of place – mówi Małgorzata Frąckiewicz, Property Marketing Manager w Cushman & Wakefield.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 53 tysiące pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2019 roku jej przychody wyniosły 8,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Tulipan_House.jpg
Tulipan_House_w_portfolio_C&W.pdf

Kontakt dla mediów