Cushman & Wakefield liderem wśród agencji nieruchomości handlowych w regionie CEE

Cushman & Wakefield liderem wśród agencji nieruchomości handlowych w regionie CEE

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została nagrodzona podczas gali HOF Awards & Forum tytułem Best CEE/SEE Retail Real Estate Agency.

Gala Hall of Fame Awards to zwieńczenie konkursu CIJ Awards, którego celem jest wyłonienie zwycięskich projektów, zespołów i firm świadczących usługi z branży nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, zasługujących na miano „the best of the best”. W tym roku odbyła się już piąta edycja konkursu, a nagrody przyznano w 36 kategoriach. Konkurs obejmował sześć krajów Europy Środkowo-Wschodniej: Polskę, Czechy, Słowację, Rumunię, Węgry i Serbię. Firma Cushman & Wakefield została uznana za najlepszą agencję nieruchomości w sektorze nieruchomości handlowych.

Nagroda otrzymana podczas gali HOF Awards & Forum jest dla nas bardzo ważna – zwłaszcza w tym trudnym dla branży handlowej okresie. Tytuł Best CEE/SEE Retail Real Estate Agency odbieramy jako docenienie jakości usług świadczonych przez naszą firmę. Jest nam niezmiernie miło, że możemy, szczególnie w tym trudnym okresie, wspierać najemców i właścicieli nieruchomości oferując im wartość dodaną – to dla nas wielki zaszczyt. Firma Cushman & Wakefield od wielu lat postrzegana jest jako lider na rynku nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a to za sprawą ludzi, którzy tutaj pracują. Ich zaangażowanie oraz profesjonalizm sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji – mówi Beata Kokeli, Head of Retail Agency, Cushman & Wakefield.

HOF Awards & Forum 2020 rozpoczęło się 26 maja i trwało cztery dni. Wydarzenie odbyło się w formacie online.

W tych trudnych czasach przedsiębiorcy doceniają silnego partnera, na którym mogą polegać. My jesteśmy w stanie zapewnić im ogromne doświadczenie, solidną wiedzę na temat sektora oraz międzynarodowy zespół profesjonalistów stale śledzących najnowsze trendy i zmiany. Dzięki temu możemy pomóc w ponownym uruchomieniu handlu detalicznego jako jednego z kluczowych czynników ożywienia gospodarczego – mówi Jan Kotrbáček, Partner & Head of CEE Retail Agency, Cushman & Wakefield.

Partnerem wydarzenia była firma Panattoni. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Roberts Publishing Media Group, wydawcę CIJ, wiodącego magazynu branżowego poświęconego nieruchomościom komercyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej, oraz organizatora konferencji CEDEM w Pradze i CIJ Awards w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 53 tysiące pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2019 roku jej przychody wyniosły 8,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Beata Kokeli.jpg
Cushman Wakefield liderem wśród agencji nieruchomości handlowych w regionie CEE.pdf

Kontakt dla mediów