Bank Gospodarstwa Krajowego w gdańskiej Alchemii

Bank Gospodarstwa Krajowego w gdańskiej Alchemii

Bank Gospodarstwa Krajowego w Gdańsku wynajął 550 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Alchemia. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Najemca ulokował swoją siedzibę na przedostatnim piętrze wieży biurowej AURUM, skąd rozciąga się piękny widok na panoramę Trójmiasta.

Alchemia to nowoczesny i doceniony przez liczne firmy kompleks - prestiżowe miejsce na nową siedzibę, na czym zależało klientowi. Bank Gospodarstwa Krajowego to bardzo świadomy i wymagający najemca, który szczegółowo analizował każdą przedstawianą lokalizację. Właściciel obiektu wykazał się profesjonalizmem, elastycznością i doskonale spełnił nasze oczekiwania, jako partner na długoletnią współpracę – mówi Daria Zagożdżon-Dembicka, Senior Negotiator w  firmie Cushman & Wakefield.

Nowe biuro Regionu Pomorskiego BGK jest nowoczesną placówką, w której będziemy mogli zapewnić wysoki standard obsługi klientów i angażujące miejsce pracy dla naszych doradców. Budynek wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania, z których wcześniej nie mogli korzystać klienci i pracownicy, m.in. windy, garaż, klimatyzacja. Położenie biura ułatwi naszym interesariuszom dotarcie do nas, a nam kontakt z partnerami, z którymi codziennie pracujemy realizując naszą misję wspierania rozwoju-społeczno-gospodarczego kraju – mówi Iwona Kasperowicz, Dyrektor Regionu Pomorskiego BGK w Gdańsku

 Wieże biurowe AURUM i PLATINUM powstały w ramach etapu Alchemii, oddanego do użytku w 2013 roku. Dostarczyły komfortową przestrzeń pracy, a w ich wspólnej podstawie rozpoczęło działalność największe w Polsce północnej, ogólnodostępne centrum rekreacyjno-sportowe. Nowatorskie połączenie różnorodnych funkcji w ramach kompleksu biznesowego oraz najwyższe standardy jakościowe potwierdzone certyfikacją w LEED stały się symbolem Alchemii, rozwijanym w kolejnych etapach inwestycji.  

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 53 tysiące pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2019 roku jej przychody wyniosły 8,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

2020.08.07_Alchemia_BGK.pdf
Alchemia.jpg

Kontakt dla mediów