Cushman & Wakefield najlepszą firmą doradczą w Europie Środkowo-Wschodniej i na świecie według magazynu „Euromoney”

Cushman & Wakefield najlepszą firmą doradczą w Europie Środkowo-Wschodniej i na świecie według magazynu „Euromoney”

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została uznana za najlepszą firmę doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i na całym świecie w tegorocznym rankingu Real Estate Survey 2020, opracowanym przez magazyn „Euromoney”.

Jesteśmy zaszczyceni, że magazyn „Euromoney” ponownie przyznał nam nagrodę dla najlepszej w świecie firmy świadczącej usługi doradcze na rynku nieruchomości. Jesteśmy szczególnie dumni z naszych pracowników, którzy niestrudzenie wprowadzają kolejne usprawnienia i innowacje, wysoko ustawiając poprzeczkę w sferze obsługi klienta, oraz stale zapewniają niezbędne usługi, wiedzę ekspercką oraz dostarczają naszym klientom rozwiązania stanowiące realną wartość - powiedział John Forrester, Prezes Cushman & Wakefield.

Oprócz zwycięstwa w kategorii ogólnej, firma Cushman & Wakefield zajęła także pierwsze miejsce wśród firm doradczych w trzech specjalistycznych podkategoriach – za pośrednictwo w wynajmie i sprzedaży, wyceny nieruchomości oraz badania, a także została wyróżniona tytułem najlepszej firmy zarządzającej inwestycjami w Europie Środkowo-Wschodniej:

Euromoney_awards.PNG

Nagrody przyznane przez magazyn „Euromoney” to dowód uznania ze strony ekspertów branżowych dla jakości świadczonych przez nas usług doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w poszczególnych sektorach i regionach. Współpraca z silnym, strategicznym partnerem, na którym można polegać, jest niezwykle ważna. Dziękujemy naszym klientom za potwierdzenie, że reprezentujemy dla nich taką wartość, zwłaszcza w tych trudnych czasach – powiedział Jonathan Hallett, Executive Partner, Head of Central & Eastern Europe, Cushman & Wakefield.

Oprócz wyróżnień w skali globalnej i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Cushman & Wakefield został także uznany za najlepszą firmę doradczą w regionie Azji i Pacyfiku, Ameryce Łacińskiej, Ameryce Północnej, Argentynie, Australii, Chinach, Kolumbii, Chorwacji, Hongkongu, Japonii, Korei, Meksyku, Peru, na Filipinach, w Portugali, Serbii, Turcji, USA i Wietnamie.

W głosowaniu na nagrody dla sektora nieruchomości w konkursie organizowanym przez magazyn „Euromoney” biorą udział wszyscy uczestnicy rynku: firmy deweloperskie i doradcze oraz banki - mówi Louise Bowman, redaktor naczelna magazynu „Euromoney”. – Dzięki temu wyróżnienia mają szczególne znaczenie, gdyż obiektywnie wskazują najlepsze podmioty w poszczególnych branżach. Gratulujemy firmie Cushman & Wakefield zdobycia nagrody dla najlepszej firmy doradczej w świecie, a także uznania ze strony innych graczy na niezwykle konkurencyjnym, globalnym rynku nieruchomości.

Wiodący, globalny magazyn finansowy „Euromoney” przeprowadza co roku badania opinii wśród działających na rynku nieruchomości firm doradczych, deweloperskich, zarządzających inwestycjami, klientów korporacyjnych i banków na całym świecie w celu wyłonienia najlepszych firm świadczących usługi w sektorze nieruchomości. W ramach już 16. edycji corocznego rankingu magazyn „Euromoney” przeprowadził badanie opinii wśród wiodących firm działających na rynku nieruchomości na całym świecie w celu wyłonienia najlepszych firm oferujących produkty i usługi w branży nieruchomości w minionych 12 miesiącach. Do udziału w badaniu zaproszono przedstawicieli firm doradczych, deweloperskich, zarządzających inwestycjami, banków oraz korporacyjnych najemców nieruchomości. Pełne wyniki zostały opublikowane na stronie: www.euromoney.com.

O Euromoney

Magazyn „Euromoney” powstał w roku 1969 i koncentruje się na tematyce międzynarodowych rynków kapitałowych. Euromarket, od którego pochodzi nazwa magazynu, jest poprzednikiem współczesnych globalnych rynków kapitałowych. Magazyn „Euromoney” publikował informacje na temat tego rynku i wspierał jego rozwój, stając się wiodącym czasopismem świata finansowego, jego instytucji i klientów. Wyspecjalizowani dziennikarze zapewniają rzetelne informacje o rynkach bankowych, kapitałowych i inwestycyjnych, walutowych, obligacji skarbowych i rynkach regionalnych, m.in. Azji, Ameryce Łacińskiej i regionie EMEA. Dane z badań przeprowadzanych przez magazyn i przyznawane nagrody stanowią cenne źródło informacji o opiniach przedstawicieli branży na temat Państwa firmy i konkurencji. Ułatwiają one znalezienie najbardziej odpowiednich organizacji, które zapewnią najefektywniejsze wsparcie w prowadzonej działalności, oraz dają przewagę konkurencyjną w procesie składania ofert.

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 53 tysiące pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2019 roku jej przychody wyniosły 8,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

Euromoney_awards.PNG
Euromoney_awards.PNG
2020.09.11_Euromoney_Awards PL.pdf
09.2020 Euromoney social

Kontakt dla mediów