Cushman & Wakefield zdobywa dwie nagrody Prime Property Prize 2020

Cushman & Wakefield zdobywa dwie nagrody Prime Property Prize 2020

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield otrzymała dwie statuetki Prime Property Prize 2020. Organizacja została wyróżniona w kategorii Doradca Roku, a dyrektor polskiego oddziału, Krzysztof Misiak, uzyskał tytuł Człowieka Roku. Ogłoszenie zwycięzców nastąpiło podczas uroczystej Gali Property Forum 2020 – 14 września 2020 r.

Konkurs Prime Property Prize ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. Nagrody przyznawane są w 14 kategoriach. W tym roku dwie z nich należą do Cushman & Wakefield.

Nagroda w kategorii Doradca Roku przyznawana jest agencjom doradczym obecnym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Firma Cushman & Wakefield nagrodzona została za aktywność w sektorze, w okresie wrzesień 2019 – wrzesień 2020, w szczególności w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych, sprzedaży nieruchomości oraz obsługi transakcji inwestycyjnych, a także wkład w rozwój branży, innowacyjność usług oraz konsekwencję w realizacji strategii.

Z mojej perspektywy tego typu plebiscyty pokazują percepcję branży, zwłaszcza w tym trudnym czasie - mówił Krzysztof Misiak, szef Cushman & Wakefield w Polsce - Chcę wierzyć, że doceniliście naszą ciężką pracę, którą wykonujemy codziennie. Dziękuję również całemu zespołowi.

Statuetka Człowiek Roku PropertyNews.pl, którą odebrał Krzysztof Misiak, dyrektor polskiego oddziału Cushman & Wakefield przyznawana jest osobistości z branży nieruchomości komercyjnych, która miała największy wpływ na wydarzenia w tym sektorze bądź dokonała spektakularnych zmian w swojej firmie, wpływających na rozwój całego rynku.

W tek kategorii zostali nominowani: Barbara Topolska, Country Manager, CPIPG Polska, Tomasz Lubowiecki, prezes, 7R, Krzysztof Misiak, dyrektor polskiego oddziału, Cushman & Wakefield, Radosław T. Krochta, prezes zarządu, MLP Group, Katarzyna Zawodna-Bijoch, prezes spółki biurowej Skanska w regionie CEE.

Traktuję tę nagrodę jako zobowiązanie - mówił Krzysztof Misiak - Objąłem stery w Cushman & Wakefield w bardzo trudnym czasie i jest to z mojej perspektywy ukoronowanie wieloletniej pracy, wiedzy, którą głównie czerpałem od klientów i partnerów biznesowych oraz wielu inspiracji od zespołu.

Więcej informacji o laureatach: https://www.propertynews.pl/biura/oto-laureaci-prime-property-prize-2020-i-proptech-festival-2020,85491.html

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 53 tysiące pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2019 roku jej przychody wyniosły 8,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWakeCE

Załączniki

szkic_2020.09.15_Prime_Property_Prize_dla_Cushman__Wakefield.pdf
Prime_Property_Prize.jpg

Kontakt dla mediów